Praca ASYSTENT DS. OPERACYJNYCH Rokocin P.P.H.U. "VOSS" KRYSTIAN OSSOWSKI

Brzozowa 4, 83-200 Rokocin, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- prace ogólnobiurowe,- korespondencja z kontrahentami,- prace przy tworzeniu zestawień, dokumentacji na potrzeby firmy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. OPERACYJNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rokocin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: technik administracji*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość Ms Office

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Technik administracji* (wymagany staż - lata: 2)

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: P.P.H.U. "VOSS" KRYSTIAN OSSOWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rokocin

Ulica pracodawcy: Brzozowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: technik administracji*