Praca ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI Bełżyce LST-POLSKA SP. Z O.O.

PRZEMYSŁOWA 50a, 24-200 Bełżyce, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: dekretacja i księgowanie dokumentów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bełżyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubelski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bełżyce

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Data zakończenia pracy: 24.10.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
praktyka lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: LST-POLSKA SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

DULĘBÓW 46, 24-150 Nałęczów, powiat: puławski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Nałęczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nałęczów

Adres strony pracodawcy: www.lst-polska.pl

Ulica pracodawcy: DULĘBÓW

Numer budynku pracodawcy: 46

Profil działalności pracodawcy: przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości