Praca KELNER Tuchola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: w załączniku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tuchola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tucholski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Pl.Wolności 23, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: tucholski

Gmina pracodawcy: Tuchola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tuchola

Ulica pracodawcy: Pl.Wolności

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - do 2 000 PLN

kirowanie ciągnikiem rolniczym, obsługa maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Łaniewo (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK MECHANIK - 997,4 PLN

zapewnienie wsparcia technicznego w zakresie obsługi, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń, następnie sprawdzanie ich działania, korzystanie z dokumenatcji technicznej, wykonywanie innych zadań pokrewnych, czynności pomocnicze w stosunku do innych stanowisk technicznych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Mielec (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kuczbork-Osada (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie z organizacją urzędu oraz z wewnętrzną pracą wydziału;2. Prowadzenie dziennika korespondencyjnego;3. Przygotowywanie korespondencji do wysyłki i odbiór poczty z kancelarii ogólnej;4. Koordynowanie czynności związanych z obiegiem pism przychodzących i wychodzących z wydziału;5. Sporządzanie opisów teczek;6. Prowadzenie rejestrów z zakresu zadań wydziału;7. Archiwizacja dokumentów oraz wypożyczanie dokumentów z archiwum zakładowego w celach służbowych w zakresie objętym właściwością wydziału;8. Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji oraz innych pism, wynikających z kompetencji wydziału;9. Obsługa i udzielanie informacji petentom;10. Obsługa urządzeń biurowych (ksero, komputer, faks).
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Gryfino (zachodniopomorskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Piekarz
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Niechlów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przygotowanie towaru do sprzedaży,zawieranie transakcji sprzedaży,,sporządzenie dokumentów sprzedaży,prowadzenie rozliczeń ekonomiczno-finansowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

odpowiedzialność za przygotowywanie dań kuchni chińskiej pod nadzorem chińskiego szefa kuchni
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Święciechowa (wielkopolskie)

29U (SKARYSZEW), SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż i obsługa klientów na stacji paliwutrzymywanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Radom (mazowieckie)

OPIEKUN - od 2 100 PLN

Sprawowanie opieki nad powierzoną grupą mieszkańców.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Łomianki (mazowieckie)

PRACOWNIK SŁUŻBY PIĘTER - od 2 200 PLN

prace porządkowe, przygotowywanie pokoi hotelowych, sprzątanie części publicznych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK PRALNI - od 1 850 PLN

Pranie, czyszczenie wyrobów włókienniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Zakrzów (małopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

KASJER HANDLOWY
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Płock (mazowieckie)

dbanie o odpowiednią ekspozycję w sklepie, udzielanie informacji o towarach w sklepie, prezentacja towarów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminali płatniczych, przyjmowanie towarów od dostawców, sporządzanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Działoszyce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, prowadzenie księg rejestracji dik, wychodzących i przychodzących, wspomaganie bieżących prac sekretariatu, pomoc w obsłudze beneficjentów w biurze obsługi klienta, Inwentaryzacja materiałów biurowych, pomoc przy prowadzeniu dok. związanych z eksploatacją sam. sł., pomoc przy archiwizowaniu dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Będzin (śląskie)

MENAGER HOTELU - RYBIE - od 1 980 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, pomoc w zakresie pierszej pomocy, zarządzanie hotelem, obsługa klientów, 35 goodz./tyg.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Rybie (mazowieckie)

KONFEKCJONER/PAKOWACZ - do 2 000 PLN

przygotowywanie, pakowanie towaru do wysyłki, zlecenie wysyłek, konfekcjonowanie, zgrzewanie opakowań, oklejanie etykietą, nabijanie partii i daty trwałości, ewidencja stanów magazynowych, wprowadzanie i rozchód w systemie mgazynowym surowców i gotowych produktów
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Legnica (dolnośląskie)

SPAWACZ - 997,4 PLN

zgodny z harmonogramem
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Gierałcice (opolskie)

ANALITYK SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH-SAMODZIELNY - od 11 000 PLN

Zabezpieczanie celów biznesowych klientów i/lub końcowych użytkowników potrzebnych do przygotowania wymaganych rozwiązań, utrzymywanie kontaktów z klientami niezbędnych do wykonania zadań, odpowiedzialność za opis procesów AS-IS i TO-BE oraz ich dostosowywanie do systemów zarządzania procesów grupy Volvo, zapewnienie wsparcia i innowacyjnych rozwiązań dla strategicznych obszarów, wykonywanie prototypu, który został zaprojektowany w celu spełnienia lub zabezpieczenia potrzeb i celów użytkownika, sprawdzenie, że wymagania są właściwie rozumiane i wykorzystywane przez zespół projektowy, ciągła praca przy usprawnianiu istniejących metod pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Wrocław (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 925 PLN

Pokojowa
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Pieszyce (dolnośląskie)

KIEROWCA/MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

montaż ślusarki aluminiowej i okien PCVOferta pozyskana na drodze doposażenia i wyposażenia stanowiska pracy- RPO
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Płońsk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA NA TELEFON - od 15 PLN

aktywna sprzedaz produktów z Indii przez telefon,telefiooniczne dostarczanie klientom z Indii informacji o produktach firmy,obsługa firmowej poczty w jęż. hindi i angielskim
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Sierpc (mazowieckie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

Przyjęcie towaru, rozładunek towaru, paletowanie, czynności porządkowe w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Rusiec (łódzkie)

SPRZĄTACZ/KA - od 2 050 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Warszawa (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

kosmetyczkapraca w Mielcu, Maliniu
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Mielec (podkarpackie)