Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie dokumentów do księgowania i ich wprowadzanie do systemu księgowego, pomoc przy przygotowywaniu deklaracji, kserowanie i skanowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji magazynowej, wystawianie faktur, digitalizacja dokumentów papierowych, archiwizacja dokumentów papierowych, obsługa urządzeń biurowych,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Znajomość oprogramowania Comarach S.A. Optima ERP

Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Znajomość oprogramowania Saldeo Smart

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu

Grodziska 15, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Błonie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błonie

Ulica pracodawcy: Grodziska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

Placowy
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 13 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość obsługi maszyn do produkcji karmy. Obsługa linii produkcyjnej, naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń, załadunek i rozładunek towarów.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Dębowiec (wielkopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - do 2 000 PLN

Montaż konstrukcji budowlanych, montaż tarasu na podwórku orz nad garażem, zrobienie kładki z desek tarasowych do sauny, obudowa deską tarasową dookoła basenu. Wykształcenie zasadnicze zawodowe - budowlane. Doświadczenie zawodowe 1 rok. Umiejętność czytania projektów.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Marki (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów firmy; kontrola i anzaliza dokumentacji przeznaczonej do archiwizacji; opisywanie segregatorów zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami; prace pomocnicze w sekretariacie oddziału; pomoc w kierowaniu ruchem telefonicznym; prace pomocnicze w prowadzeniu spraw administracyjnych, zgodnie z obowiązującymi w firmie normami; prace pomocnicze w dziale kontrolingu; pomoc w przygotowaniu wezwań do zapłaty; analiza bazy danych klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Żory (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 300 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami chińskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

przewóz materiałów budowlanych na place budowy
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

KRAWIEC - od 2 000 PLN

Szycie garniturów męskich
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Ostrołęka (mazowieckie)

DORADCA DO SPRAW RYNKU NIERUCHOMOŚCI - od 30 PLN

Dokonywanie analizy międzynarodowego rynku nieruchomości, tworzenie opisów nieruchomości oraz przygotowanie ich wizualizacji, zdobywanie kontaktów zainteresowanych sprzedażą nieruchomości.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Zakroczym (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Rogóż (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

pełen zakres usług fryzjerskich (strzyzenie damsko-męskie,farbowanie,modelowanie)
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Będzin (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 14,01 PLN

przygotowanie mięsa, warzyw, owoców, utrzymanie czystości na kuchni, mycie naczyć
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Kraków (małopolskie)

INFORMATYK - od 3 500 PLN

obsługa programów aplikacyjnych oraz administrowanie baz danych w języku hindi
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - POMOC KUCHENNA (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

bieżąca naprawa, pomoc w roznoszeniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Kraczewice Prywatne (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta. obsługa kasy fiskalnej. Dbanie o stanowisko pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Mokrzyska (małopolskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE INTERNETOWYM - 997,4 PLN

obsluga klienta, kasy fiskalnej, bieżąca diagnostyka komputerów, konfiguracja sprzętu komputerowego, oprogramowania
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Mysłowice (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

Udzielanie informacji i wyjaśnień klientom i kontrahentom ZGDO; pomoc w sporządzaniu sprawozdań, tworzenie niezbędnych zestawień; opracowywanie projektów pism wychodzących; pomoc w opracowywaniu uchwał i zarządzeń ZGDO; pomoc w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych, funduszy zewnętrznych; prowadzenie ewidencji i rejestrów ZGDO; sporządzanie dokumentów finansowych; numerowanie, dekretowanie dokumentów finansowo-księgowych, księgowanie operacji finansowych, weryfikacja wpływających deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi; prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z wysyłką, segregacją i rejestracją korespondencjo; czuwanie nad terminowym realizowaniem poleceń Przewodniczącego Zarządu ZGDO-pracodawcy, Kierownika Biura bezpośredniego przełożonego, nie wchodzących w zakres czynności w ramach posiadanych umiejętności i kompetencji, jeżeli wymaga tego interes urzędu.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Chojna (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW PODATKOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa bezpośrednia klientów kancelarii, sporządzanie analiz ekonomicznych w oparciu o dane klienta, naliczanie podatku dochodowego i podatku od towarów i usług. Wprowadzanie danych księkowych do systemu księgowego
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Kłodzko (dolnośląskie)

STAZ/TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

- szkolenie z zakresu BHP i ppoż.- zapoznanie z regulaminem pracy, organizacyjnym, przepisami dot. ochrony danych osobowych, tajemnicy służbowej- pisanie pism- zakładanie i prowadzenie dokumentacji- obsługiwanie urządzeń techniki biurowej- prowadzenie rejestrów- archiwizacja dokumentacji- porządkowanie archiwum zakładowego- praca w sekretariacie polegająca na obsłudze interesantów, wprowadzaniu poczty w systemie elektronicznym- ewidencja druków ścisłego zarachowania
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Nowe Miasteczko (lubuskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

ZAMIATANIE PLACU, MYCIE SAMOCHODU ŻYWCOWEGO ORAZ SPRZATANIE W KOJCACH W MAGAZYNIE TRZODY CHLEWNEJ.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kosów Lacki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Zakrzew (łódzkie)

MŁODSZY DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY - 997,4 PLN

sprzedaż wirników - poszukiwanie klientów, dobór wirników do potrzeb klienta za pomocą programu SELECT, sporządzanie ofert i zapytań
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Mysłowice (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Świadczenie usług, przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Wola Morawicka (świętokrzyskie)

PRAWNIK M/K - od 3 000 PLN

jw .
Eksperci NEMU Sp. z o. o - 2017-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 925 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Grudzkowola (mazowieckie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 750 PLN

Zamawianie, przyjmowanie i ekspozycja produktów, przygotowanie produktów do sprzedaży, obsługa klienta, obsługa urządzeń gastronomicznych. Wymagane wykształcenie średnie, komunikatywnośc, samodzielność.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Mysłowice (śląskie)

BRUKARZ-POMOCNIK BRUKARZA - od 2 000 PLN

praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Tarnowskie Góry (śląskie)

DYSPOZYTOR - 997,4 PLN

Wg programu stażu. Dwie zmiany: 06.00-14.00 oraz 14.00-22.00.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Zawiercie (śląskie)

Obsługa klientów sklepu, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Bodaczów (lubelskie)

Układanie towarów na półkach, obsługa kloenta, sprzątanie stanowiska.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)