Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Tuchola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: w załączniku zadania i wymagania

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia uznaniowa

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tuchola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tucholski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 16.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywna znajomość j. angielskiego, doświadczenie w pracy w dziale administracyjnym i księgowym, znajomość zagadnień związanych z rachunkowością przedsiębiorstw, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel), zdolności organizacyjne, planowanie własnej pracy, zdolność szybkiego uczenia się, znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, znajomość zasad sporządzania deklaracji do ZUS, mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Pl.Wolności 23, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: tucholski

Gmina pracodawcy: Tuchola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tuchola

Adres strony pracodawcy: www.luczniczka.com

Ulica pracodawcy: Pl.Wolności

Numer budynku pracodawcy: 23

Profil działalności pracodawcy: Produkcja wyrobów czekoladowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości