Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - STAŻ PO WER Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - STAŻ PO WER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 21.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie (w trakcie studiów), mile widziana znajomość języka angielskiego, umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, obsługa Internetu). Urząd Pracy wyraził zgodę na organizację stażu pod warunkiem przyjęcia osoby poniżej 30ego roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: DO i CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Adres strony pracodawcy: www.mdienergia.pl

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA (WYPOS/DOPOS ST. PRACY) - od 1 850 PLN

Sprzątanie obiektów wewnątrz oraz terenów zewnętrznych przed budynkiem.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

ochrona zleconego mienia
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Wilków (dolnośląskie)

FRYZJERKA - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Warka (mazowieckie)

REFERENT DS. SZKOLENIOWYCH - 997,4 PLN

wg harmomnogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 950 PLN

Sprzedaż materiałów budowlanych, obsługa stanowiska kasowego i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

DORĘCZYCIEL PRZESYŁEK - od 1 850 PLN

Doręczanie przesyłek na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Wodzisław (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Wszystkie obowiązki przedstawiciela handlowegoRealizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży; Budowanie wizerunku firmy i/lub marki na rynku; Projektowanie kampanii sprzedażowych i promocyjnych; Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy; Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Rzgów (łódzkie)

MISTRZ PRODUKCJI PRODUKCJI KEBABU - od 2 000 PLN

umiejętność wyprodukowania około 600 kg kebabu dziennie, przygotowywanie sosów do leżakowania surowca na kebab, szkolenia pracowników produkcyjnych w zakresie produkcji kebabu.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Kopytów (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami.Zbieranie ofert. Obsługa komputera i urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 1 900 PLN

oferta w ramach prac interwencyjnych: organizacja transportu w ruchu międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Piła (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 000 PLN

SPOTKANIA I ROZMOWY Z PRZEDSTAWICIELAMI FIRM RYNKÓW WSCHODNICH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, UMIEJĘTNOŚĆ PROWADZENIA ROZMÓW HANDLOWYCH,. OBSŁUGA KOMPUTERA, PRAWO JAZDY KAT. B, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO I UKRAIŃSKIEGO (SPOTKANIA Z PRZEDSTAWICIELAMI FIRM RYNKÓW WSCHODNICH); PRACA W RUCHU CIĄGŁYM;
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK-OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów i sprzętu rolniczego
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Mokrzyn (pomorskie)

ASYSTENTKA KIEROWNIKA/PRACOWNIK SOCJALNY - 997,4 PLN

ASYSTENTKA KIEROWNIKA/Pracownik socjalny
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Jarosławiec (wielkopolskie)

REFERENT SEKCJA EKONOM.-FINANS. + ST PO WER - 997,4 PLN

- wdrożenie do rozliczania kosztów w systemnie finansowo-księgowym oraz do oprogramowania w systemie excel, sprawdzania prawidłowości rolziczenia kosztów wg. miejsc ich powstania,- rozliczanie poleceń wyjazdów służbowych oraz pobranych zaliczek,- prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej środków trwałych, uzgadnianie ksiag inwentarzowych,- prowadz. rejestrów bankowych i raportów kasowych,- rozliaczanie i sporządzanie raportów otrzymanych dotacji celowych,- dekretowanie, księgowanie i prowadzenie rejestrów, spr. zasadności przekazywanych do Działu Rachunkowości dokuemtnów oraz ich analiza,- naliczanie amortyzacji od środków trwałych.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA PRACY W RODZINIE - do 1 092 PLN

udzielenie pomocy i wsparcia rodzinom zastepczym, zapewnienie dostępu do specjalistycznego poradnictwa, organizowanie okresowych ocen sytuacji dziecka i rodziny
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Lębork (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie kancelari ogólnej; obsługa urządzeń biurowych; przygotowywanie korespondencji do wysłania
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Legionowo (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

obsługa pieca
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Nielestno (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 2 200 PLN

odbiór i transport odpadów
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNU - od 11,6 PLN

prace magazynowe pomocnicze, prace przeładunkowe ciężkich przedmiotó, praca w pozycji stojącej w pomiszczeniach o zzmiennych temperaturach. Praca w godzinach nocnych i popołudniowych, nieregulowana czasowo
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Ołtarzew (mazowieckie)

POZOSTALI KIEROWNICY DO SPRAW OBSŁUGI BIZNESU I ZARZĄDZANIA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 7 700 PLN

Zarządzanie relacjami z klientami; Odpowiedzialność za zgodne z kontraktem dostarczenie usługi do klienta; Definiowanie, ustanawianie, zapewnianie jakości, zgodności oraz ciągłe doskonalenie procesów związanych z dostawami i rozwojem najlepszych praktyk, modeli dostaw; Odpowiedzialność za zgodność SLAs (KPIs, OLAs), które zostały uzgodnione z klientem, oraz odpowiedzialność za zadowolenie klienta; Kierowanie rozwiązywaniem narastających problemów z klientami, w razie konieczności razem z Kierownictwem Wspierania Usług /Organizacją Dostaw; Zarządzanie problemami i zmianami, zgodnością, nieprzewidzianymi okolicznościami i zwolnieniami do realizacji;
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

Zapoznanie z przepisami BHP i p.poż., obszar produkcji, obszar sprzedaży, prace magazynowe, sala restauracyjna (prace porządkowe)
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Rozwożenie towaru do sklepu
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Zgórsko (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - OPERATOR ZAGĘSZCZARKI - od 1 850 PLN

pracownik budowlany - operator zagęszczarki
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Grajewo (podlaskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 10,71 PLN

wykonywanie czynności produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed