Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Sanok kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sanok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Rymanowska 20A, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Sanok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sanok

Ulica pracodawcy: Rymanowska

Numer budynku pracodawcy: 20A

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż gazu, mechanika samochodowa, napełnianie butli gazowych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

zawieranie kontaktów handlowych z klientami krajowymi oraz pochodzącymi z Wietnamu lub Chin
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KELNER - BARMAN - od 13 PLN

dbałość o prawidłową obsługę gości, serwowanie dań i napojów zgodnie ze standardami, aktywna sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Złotoryja (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Drukowanie, kopiowanie materiałów dydaktycznych przygotowanych przez nauczycieli na potrzeby przedszkola, obsługa sprzętu biurowego.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Łomża (podlaskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

Cięcie tarcicy, segregowanie fryzów, struganie elementów meblowych, frezowanie elementów meblowych, szlifowanie mechaniczne, wiercenie elementóe, montaż i okuwanie mebli skrzyniowych i szkieletowych, czyszczenie, pakowanie, załadunek.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Malichów (opolskie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

Kucharz - przygotowywanie dań, obsługa imprez, catering.Umowa zlecenie, ok. 160 godz./mies. Miejsce pracy: Wrocław, ul. Semaforowa 18.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNYCH I HANDLOWYCH - od 1 750 PLN

PROWADZENIE DOKUMENTACJI SYSTEMOWEJ. UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW Z KLIENTEM. TWORZENIE ETYKIET
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym-kuchnia wietnamska, omoc w przyrządzaniu potraw wietnamskich, azjatyckich
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - ZBROJARZ - od 1 850 PLN

pomocnik budowlany - zbrojarz
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Pszczyna (śląskie)

ASYSTENT/-KA KONTROLERA KOSZTÓW - od 2 500 PLN

obsługa finansowo- księgowa budowy trasy S-7
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Sprzedaż karnetów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera, prowadzenie rejestru sprzedaży i listy klientów, dbanie o czystość stanowiska pracy oraz o czystość na salach, w szatniach, toaletach.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Miechów (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

dbalośc o czystość i wizualizację w punkcie sprzedazy, obsluga systemu sprzedazowego i kasowo-magazynowego, pomoc i doradztwo klientom w doborze taryf telekomunikacyjnych i urządzeń, uczestnictwo w szkoleniach branżowych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Oleśnica (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Zaopatrzenie budów w materiałyProwadzenie rozliczenia stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Tarnowskie Góry (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Praca na samodzielnym stanowisku fryzjera
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Utrzymanie czystości na budowie, pomoc w murowaniu, szlowanie, zbrojenie.
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Bochnia (małopolskie)

KIEROWCA POMOCNIK - od 2 500 PLN

Kierowanie samochodem ciężarowym pow. 3,5 T.Załadunek i rozładumnek.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Nowe Czarnowo (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 6 250 PLN

BIEŻĄCA OBSŁUGA KLIENTÓW FIRMY, KOMUNIKACJA Z KLIENTAMI, ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW POPRZEZ DOSTĘPNE KANAŁY: chat, emails, tickets , RAPORTOWANIE O SWOICH WYNIKACH PRACY, WYJAZDY SŁUŻBOWE, BRANIE UDZIAŁU W SZKOLENIACH, UTRZYMANIE PORZADKU W MIEJSCU PRACY
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Wrocław (dolnośląskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - 997,4 PLN

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Kluczewsko (świętokrzyskie)

POMOCNIK DOSTAWCY - od 12 PLN

Dostarczanie towaru do klienta. Praca po 8 godzin dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - od 1 850 PLN

transport wewnątrzzakładowy, załadunek, rozładunek
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Osina Mała (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

prace w zakresie mechaniki, naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych, wymiany eksploatacyjne, obsługa serwisu ogumienia
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Bąków (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace związane z utrzymaniem placów zabaw, drobne prace konserwatorskie, utrzymanie terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Wojcieszów (dolnośląskie)

MEDIA PLANER - od 2 000 PLN

nadzorowanie kampani PPC, tworzenie strategi kampani podtrzymywanie relacji
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń do obróbki skrawaniem
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Budzyń (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY W DZIALE SPRZEDAŻY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gliwice (śląskie)

MUZEALNIK(ASYSTENT) - 997,4 PLN

oprowadzanie grup zwiedzających
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Świętochłowice (śląskie)

SALOWA - 997,4 PLN

Salowa
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyzenie, farbowanie, modelowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przygotowanie stanowiska pracy - dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej, utrzymanie czystosci na stanowisku; przyjmowanie dostaw towaru - weryfikacja dostaw, regulowanie płatności za dostarczony towar; obsługa urządzeń sklepowych (krajalnica, metkownica, piecyk konwekcyjny); obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, obsługa tabletu z systemem zamówień, rejestrowanie sprzedazy i wydruk paragonu fiskalnego, pobieranie gotówki od klientów, rozliczanie kasy i płatności bezgotówkowych; przygotowywanie towaru do sprzedaży - eksponowanie towaru na półkach, wystawianie cenników; bezpośrednie obsługa klienta; organizowanie zaopatrzenia - przygotowywanie zapotrzebowania na dane wyroby
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

DBANIE O ŁAD I PORZĄDEK, SPRZATANIE POMIESZCZEŃ W SCHRONISKACH CENTRUM SOCJALNEGO;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)