Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Mielec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: asystent ds księgowości

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta odbywania stażu dla bezrobotnych do 29 roku życia (do dnia poprzedzającego 30 urodziny), posiadających ustalony przez Urząd Pracy odpowiedni profil pomocy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 16a

Profil działalności pracodawcy: wg GUS

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie samochodem dostawczym. Odbiór opakowań surowców wtórnych oraz innych opakowań sztucznych z gospodarstw rolnych.
kontakt przez PUP - 2014-12-05 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

MONTER-SPAWACZ - 997,4 PLN

Nauka maeod spawania oraz montażu elementów konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

praca na produkcji/ pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Wieluń (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 997,4 PLN

Pracownik produkcyjny
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży damskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Zgierz (łódzkie)

MONTER INSTALACJI - od 3 000 PLN

montaż instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Tychy (śląskie)

OPIEKUN DZIECI - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Górki Noteckie (lubuskie)

KOSMETYCZKA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Dukla (podkarpackie)

POMOC FRYZJERSKA - do 1 000 PLN

strzyżenie męskie/damskie, farbowanie, modelowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Chorzów (śląskie)

POMOC STOMATOLOGICZNA - do 1 850 PLN

przygotowanie stanowiska pracy lekarza dentysty,czyszczenie i sterylizacja narzędzi,czynna asysta podczas zabiegu
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Sępopol (warmińsko-mazurskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Warszawa (mazowieckie)

ADMINISTRATOR STRON INTERNETOWYCH - od 2 100 PLN

zarządzanie sklepem internetowym; wyklonywanie i obróbka zdjęć
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Skoczów (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane, betonowanie ścian, czynności pomocnicze, prace przy wylewaniu betonu, przycinanie drewna wg projektu
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 900 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wrzosy (wielkopolskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - od 2 050 PLN

oraganizowanie pracy biurowej, zestawianie danych statystycznych, sporządznie rejestru korespondencji przychodzącej
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Tychy (śląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Murarz
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Grodków (opolskie)

POMOCNIK KOMINIARZA - od 1 850 PLN

-czyszczenie przewodów kominowych, -czyszczenie kotłów grzewczych,-inne prace związane z usługami kominiarskimi.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Dąbrówka Wielkopolska (lubuskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

przyjmowanie rezerwacji na pobyt,wynajem i odbiór pokoi i domków,przyjmowanie opłat za pobyt na terenie pola namiotowego, prowadzanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Firlej (lubelskie)

KUCHARZ KUCHNI TAJWAŃSKIEJ - od 2 100 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, wymagana znajomość tradycyjnych receptur kuchni tajwańskiej, przygotowywanie potraw kuchni tajwańskiej, min. 2 letnie doświadczenie w kuchni tajwańskiej.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC/POMOC KSIĘGOWEJ - od 2 200 PLN

Praca umysłowa na samodzielnym stanowisku, obsługa programów kadrowo - płacowych.
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Płock (mazowieckie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY OPIEKUNA WYCHOWAWCY ŚWIETLICY - 997,4 PLN

Opieka nad dziećmi przebywającymi w świetlicy
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Miechów (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

prowadzenie akt osobowych, prowadzenie ewidencji czasu pracy, kierowanie pracowników na badania lekarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wolbrom (małopolskie)

ASYSTENT - od 900 PLN

kontakty z klientami, wspomaganie pracy przedstawicieli handlowych
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 2 000 PLN

montowanie konstrukcji za pomocą nitowania, skręcania lub spawania, zabezpieczanie antykorozyjne, wykonywanie elementów budowlanych, analizowanie rysunków roboczych, ustalanie rodzaju i zakresu robót, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z firmami zagranicznymi z wykorzystaniem języka ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Szkuciska (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

poszukiwanie i obsługa klientów, przyjmowanie zamówień, obsługa procesu sprzedaży

CIEŚLA - od 1 850 PLN

prace ciesielskie
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Gnieżdżewo (pomorskie)

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH - od 1 850 PLN

obróbka metali, wykonywanie prac ślusarskich
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Wronki (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed