Praca ASYSTENT GEODETY Bielawa Usługi Geodezyjne Marian Chodorowski

Wolności 23, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
prace terenowe-pomiary geodezyjne w terenie, obsługa sprzętu geodezyjnego, prace kameralne, obsługa programów geodezyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
brutto, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30, miejsce wykonywania pracy-Bielawa, woj. dolnośląskie.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT GEODETY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bielawa

Zawód: technik geodeta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Technik geodeta*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średnie o kierunku geodezja, mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku, wymagana znajomośc obslugi sprzętu geodezyjnego i programów geodezyjnych

Nazwa pracodawcy: Usługi Geodezyjne Marian Chodorowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt osobisty poprzedzony telefonicznym

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Bielawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielawa

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 23

Profil działalności pracodawcy:
Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik geodeta*