Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Mielec kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: kompletowanie dokumentów księgowych, księgowanie dokumentów w programach księgowych, prowadzenie akt osobowych pracowników, dostarczanie dokumentacji do instytucji takich jak ZUS, US, wpinanie i drukowanie dokumentów, dbałość o czystość w miejscu pracy

Data publikacji: 2016-08-12

Lokalizacja: Mielec (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
kompletowanie dokumentów księgowych, księgowanie dokumentów w programach księgowych, prowadzenie akt osobowych pracowników, dostarczanie dokumentacji do instytucji takich jak ZUS, US, wpinanie i drukowanie dokumentów, dbałość o czystość w miejscu pracy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średnie, prowadzenie komputerowe ksiąg przychodów i rozchodów, znajomość minimalna przepisów z zakresu podatku dochodowego i VAT, dokładność, skrupulatnść, rzetelność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta odbywania stażu dla bezrobotnych powyżej 30 roku życia, posiadających ustalony przez Urząd Pracy odpowiedni profil pomocy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 16a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK POLOWY - od 1 000 PLN

Wykonywanie prac polowych w tym zbieranie kalafiora, malin, marchwi, pielenie upraw.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Nowe Sioło (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI MIĘDZYNARODOWEJ - do 2 000 PLN

Wykształcenie min. średnie; co najmniej rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą międzynarodowego przewozu towarów; biegła znajomość j. angielskiego oraz arabskiego; prawo jazdy kat. B; biegła obsługa pakietu MS Office; Zakres obowiązków: współpraca z dostawcami i klientami zagranicznymi (w szczególności z rynków bliskowschodnich); załatwanie spraw związanych z transportem międzynarodowym i krajowym oraz procedurami celnymi; planowanie dostaw i wysyłek; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Gliwice (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

sporządzanie potraw kulinarnych; dobór właściwych produktów spożywczych; sporządzanie zup, potraw mięsnych sałatek zakąsek; estetyka podania i zdobienia potraw; dbałość o higienę stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Ropica Polska (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - KONSERWATOR - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości w budynku, dbanie o tereny zielony, wykonywanie drobnych napraw.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Zbiersk-Cukrownia (wielkopolskie)

MECHATRONIK (Z) - do 3 000 PLN

uruchamianie robót przemysłowych, montaż maszyn dedykowanych elementów, według dokumentacji technicznej oraz uczestniczenie w rozmowach/uruchamianiu kalibracji głównych maszyn, diagnozowanie, usuwanie awarii maszyn i urządzeń.
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Tarnów (małopolskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Bogatynia (dolnośląskie)

MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Warszawa (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Staż w firmie: "METABOLIK" Sp. z o. o. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 18.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

W/G ZAKRESU CZYNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz budynków
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Sosnowiec (śląskie)

KSIĘGOWA - 2 600 - 2 700 PLN

Prace pomocnicze w księgowości.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

CIEŚLA - ZBROJARZ - od 2 100 PLN

Analizowanie roboczych rysunków technicznych oraz ustalanie na ich podstawie zakresu prac, potrzebnych materiałów oraz rozwiązań konstrukcji ciesielskiej i zbrojarskiej. Kierowanie zespołem pracowników podczas prac ciesielskich i zbrojarskich
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Nasielsk (mazowieckie)

418U MONTER SZYB SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 000 PLN

WYKONYWANIE ZLECEŃ TRANSPORTOWYCH. zAŁADUNEK I ROZŁADUNEK TOWARÓW. oBSŁUGA SAMOCHODU.
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Srebrzyszcze (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Mycie samochodów, karmienie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Wierzchowisko (małopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Jarocin (wielkopolskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

kompleksowa obsługa procesu sprzedaży części samochodowych internet, kontakt telefoniczny/mailowy z klientem, aktualizowanie oferty produktowej sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Stojadła (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 20 PLN

rozwijanie sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert, kontakt z klientami i kontrahentami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 000 PLN

Obsadzanie listewek, przygotowywanie mieszanki, narzucanie tynku, ściąganie. Praca 20 godzin tygodinowo, czas pracy według zleceń.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Pruszków (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

oferta stazu
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Łowicz (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Porajów (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

prowadzenie ewidencji księgowejsporządzanie deklaracji podatkowychsporządzanie deklaracji ZUS
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

realizacja zadań zgodnie z instrukcją technologiczną, obsługa urządzeń separujących i pakujących linii produkcyjnej, współpraca z kontrolerem jakości
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Wschowa (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PORZĄDKOWEJ - od 1 850 PLN

prace porządkowe. Wymagane posiadanie uprawnień na wózki widłowe lub uprawnienia hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2015-09-03 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ W NIEMCZECH - od 5 400 PLN

Pomoc pielęgnacyjna osoby starszej, proste prace domowe
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządekstaż w godz 6.00-14.00; 11.00-19.00
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Staroźreby (mazowieckie)

sprzedawca-salonik prasowy
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Mielec (podkarpackie)