Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Łuków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 22.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie dotyczy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI PAPIERU I TEKTURY FALISTEJ - 997,4 PLN

operator maszyn do produkcji papieru, odbieranie pociętych formatów, wykładanie tektury na podajnik
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Lubartów (lubelskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

Wykonanie szalunków i rusztowań budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Krościenko nad Dunajcem (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 2 335,6 PLN

Sprzedaż pieczywa.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, przeprowadzanie rozmów z klientami
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - do 12,7 PLN

załogi interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Stargard (zachodniopomorskie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

roboty ociepleniowo-elewacyjne, dekarskie, spawalnicze, murarsko-tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KELNER/KA - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, mile widziane zawodowe lub średnie.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Tworków (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z kartą stażu I zmiana Miejsce pracy: ul. Teatralna 4 lub Mazurska 5
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 2 000 PLN

Opiekun osoby starszej
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Psary (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OKIEN Z TWORZYW SZTUCZNYCH (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

Przygotowanie i montowanie szyb w profilu PCV. Składowanie, pomiar, cięcie wg wymiaru i kształtu, szlifowanie, transport, montaż w profilu. Praca z narzędziami ręcznymi i mechanicznymi. Wykonywanie elementów stolarki PCV w hali produkcyjnej. Właściwe przygotowanie powierzchni profili do oklejania. Nakładanie oklein ręcznie lub z zastosowaniem urządzeń mechanicznych. Okuwanie okien. Obsługa, nadzór i utrzymanie w należytym stanie technicznym urządzeń stacjonarnych i przenośnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Biała Niżna (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Porządkowanie i kontrolowanie przyjętych i wysyłanych towarów oraz prowadzenie właściwej ewidencji magazynowej, weryfikowanie wydanych towarów, odbieranie dostaw towarów, prowadzenie inwentaryzacji towarów przyjętych do magazynu, prowadzenie i obsługa wózka widłowego podnośnikowego w celu załadowania, rozładowywania, przewożenia, podnoszenia i układania palet z towarami w stosy lub do przemieszczania towarów, wykonywania rutynowych czynności konserwacyjnych wózka.
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Bochnia (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OPTYKI OKULAROWEJ - od 1 850 PLN

sprzedaż i dobór okularów korekcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Sejny (podlaskie)

Przyjmowanie dostaw, przygotowanie artykułów do sprzedaży, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Bilska Wola-Kolonia (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

prace związane z obsługa pizzerii, robienie pizzy, dbanie o czystośc w miejscu pracy,lokalu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Barwice (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

dbanie o zakład pracy i jego teren, koszenie trawy, odśnieżanie placu i parkingu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Modła (mazowieckie)

OPIEKUN- NAUCZYCIEL W ŻŁOBKU - od 2 460 PLN

opieka nad dziećmi do lat 3
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 400 PLN

wyksz. zawodowe lub średnie, prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C+HDS, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

weryfikacja dostawy towaru pod względem ilościowym i jakościowym, zapoznanie się z obsługa urządzeń sklepowych, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie towaru do sprzedaży, bezpośrednia obsługa klientów, organizowanie zaopatrzenia
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOC DOMOWA - od 1 000 PLN

Prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami kuchni tureckiej, dokonywanie zakupów, prowadzenie konwersacji w języku tureckim z pracodawcą ( w niedalekiej przyszłości pracodawca zamierza otworzyć firmę turystyczną w Turcji gdzie do adaptacji niezbędna jest znajomość języka).
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Łódź (łódzkie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, tworzenie bazy klientów, przygotowywanie zestawień
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Sosnowiec (śląskie)

KOSMETOLOG ST(POWER) - 997,4 PLN

wykonywanie zabiegów zgodnie z profliem kliniki- prowadzenie dokumentacji dot. obsługi klienta- dbanie o stanowisko pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

sprzedaż odzieży, obuwia, galanterii
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Pieńsk (dolnośląskie)

BARMAN - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, porządkowanie lokalu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Żory (śląskie)

HUTNIK DMUCHACZ SZKŁA - od 1 850 PLN

dmuchanie ozdób choinkowych
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Częstochowa (śląskie)

BROKER INFORMACJI - od 1 000 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie chińskiego prezesa, sporządzanie raportów i baz danych potrzebnych do efektywnego funkcjonowania chińskiej firmy
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

załadunek i rozładunek towaru, transport wewnątrz magazynu- kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów od dostawców zewnętrznych oraz bezpośrednio z produkcji. Rozmieszczenie i ułożenie przyjętych towarów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, znieszczeniem i kradzieżą
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Kopytów (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Łask (łódzkie)