Praca ASYSTENT DZIAŁU LOGISTYKI Gorzów Wielkopolski KASKAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: ASYSTENT DZIAŁU LOGISTYKI

Wynagrodzenie: od 3 800 PLN

Zakres obowiązków: skuteczne planowanie i organizacja oraz nadzór nad procesem wysyłki, potwierdzanie terminów dostaw i koordynacja procesu wysyłki i dostawy, prowadzenie dokumentacji logistycznej, analiza rynku firm logistycznych , rekomendowanie nowych firm log., zgłaszanie do weterynarii terminóe wysyłek, współpraca z firmami transportowymi, uzgadnianie treści etykiet z klientami

Data publikacji: 2016-08-26

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Pracodawca: KASKAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Husarska 10, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
skuteczne planowanie i organizacja oraz nadzór nad procesem wysyłki, potwierdzanie terminów dostaw i koordynacja procesu wysyłki i dostawy, prowadzenie dokumentacji logistycznej, analiza rynku firm logistycznych , rekomendowanie nowych firm log., zgłaszanie do weterynarii terminóe wysyłek, współpraca z firmami transportowymi, uzgadnianie treści etykiet z klientami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DZIAŁU LOGISTYKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorzów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gorzów Wielkopolski

Zawód: pracownik działu logistyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat.B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
przynajmniej dwa lata doświadcznia lub po studiach logistycznych, komunikatywność, rzetelność, dobra organizacja, kreatywność, umiejetność czytania ze zrozumieniem

Nazwa pracodawcy:
KASKAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv, świadectwo pracy, proszę przesyłać na adres e-mail: renata (at) kaskat.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : kont.osob. po kontakcie tele. 08:00-16:00!!!!!!

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Adres strony pracodawcy: www.kaskat.com

Ulica pracodawcy: Husarska

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik działu logistyki