Praca ASYSTENT/-KA ZARZĄDU Wysoka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wysoka, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: staż

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT/-KA ZARZĄDU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wysoka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wrocławski

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 07.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ASYSTENT DS. KOORDYNACJI PROJEKTU - 997,4 PLN

Pomoc przy koordynacji II Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej oraz bieżące sprawy związane z prowadzeniem galerii (koordynacja bieżących projektów).
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Jedlicze (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, metkowanie, układanie, sortowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Tczew (pomorskie)

BARISTA - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń i maszyn gastronomicznych,- doradztwo gościom lokalu w wyborze kaw,- przygotowywanie, serwowanie, sprzedawanie kawy, napojów kawowych oraz pozostałych pozycji menu.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

Obsługa klienta, wykładanie towaru. Dbanie o czystosć stanowiska pracy. Wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie, obsługa kasy fiskalnej i książeczka sanepidu.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Mysłowice (śląskie)

DORADCA ROLNICZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Lubomino (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI FRYZJERZY - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Przasnysz (mazowieckie)

REFERENT DS. ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

prowadzenie sekretariatu- przygotowywanie pism- przygotowywanie dyplomów- prace porządkowe w archiwum- wystawianie faktur- układanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Bolesławiec (dolnośląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - STAŻ - 997,4 PLN

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. POMOC W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI NA TERENIE DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ, POMOC W PRALNI
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

LIDER ZESPOŁU IS IPG - od 16 463 PLN

Sporządzanie analiz ryzyka systemów informatycznych zarządzanych w ramach działu IT oraz przygotowywanie planów poprawy obszarów działania tych systemów, zarządzanie zespołem 3 analityków, sporządzanie analizy globalnych projektów informatycznych zarządzanych w ramach działu IT pod kątem bezpieczeństwa danych i środowiska kontrolnego, kontrolowanie i usprawnianie procesu dostępu do danych osobowych w globalnych systemach informatycznych zarządzanych w ramach dzialu IT, kontakt oraz koordynacja prac dostawców usług informatycznych pod kątem bezpieczeństwa informacji przekazywanych oraz procesowych przez dostawców, wspieranie właścicieli systemów informatycznych oraz menedżerów projektów w obszarze zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa informacji oraz środowiska kontrolnego
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI I SERWIS URZĄDZEŃ - od 1 850 PLN

serwisowanie urzadzeń przesyłanych przez dystrubutora z Gruzji, przygotowywanie elementów produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Poznań (wielkopolskie)

TECHNOLOG CUKIERNIK - od 1 000 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Marki (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

przyjmowanie klientów udzielanie ogólnych informacji, przyjmowanie i selekcjowanie korespondencji, tworzenie pism pod nadzorem opiekuna, obsługa telefonów, odbiór poczty elektronicznej, obsługa kserokopiarki
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Cieszyn (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2015-09-07 - Brzeziny (wielkopolskie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH - do 1 850 PLN

Montarz płyt kartonowo-gipsowych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Chorzów (śląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. TESTOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - od 5 300 PLN

WYKONYWANIE TESTÓW I ANALIZ OPROGRAMOWANIA ORAZ KONTROLA JAKOŚCI ZGODNA ZE STANDARDAMI FIRMY, IMPLEMENTACJA PLANÓW TESTÓW, DOKUMENTACJA USTEREK OPROGRAMOWANIA.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Lipsko (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Jastrowie (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Zestawienia i analizy sprzedaży, organizowanie sprzedaży- rozbudowa sieci, dbałość o dostępność towarów u dostawców chińsko-języcznych, azjatyckich, organizowanie akcji reklamowych, monitorowanie rynku sprzedaży, negocjowanie umów
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Jabłonowo (mazowieckie)

ŁADOWACZ - 997,4 PLN

Ładowacz
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Śrem (wielkopolskie)

ELEKTROLIZEROWY OBIEGU PODKŁADKOWEGO - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Głogów (dolnośląskie)

TYNKARZ K/M - od 11 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed