Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Białobrzegi kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Data publikacji: 2016-05-10

Lokalizacja: Białobrzegi (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Białobrzegi, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białobrzegi

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białobrzeski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 29.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Pl. Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: białobrzeski

Gmina pracodawcy: Białobrzegi

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białobrzegi

Ulica pracodawcy: Pl. Zygmunta Starego

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: USŁUGI RACHUNKOWE I DORADZTWO PODATKOWE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA W HURTOWNI - od 1 850 PLN

mycie podłóg, mycie regałów, utrzymanie porządku w pomieszczeniu socjalnym
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

ewidencjonowanie zadań gospodarczych, swidencja rozrachónkó, środków trwałych, stanu środków pieniężnych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Żuromin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa komputera, układanie i metkowanie towaru na półkach, wypisywanie faktur, obsługa klienta, sprawdzanie towaru, inkasowanie należności za towar, dbanie o estetyke i czystość na stanowisku pracy, przestrzeganie warunków sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Russocice (wielkopolskie)

OPERATOR PILARKI TARCZOWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa pilarki tarczowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Jastkowice (podkarpackie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 750 PLN

naprawa i konserwacja części i maszyn rolniczych.Wymagania:- wykształcenie zasadniczo zawodowe kierunkowe,- staż pracy min., 1 rok.
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

Szwaczka
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SZTUKATOR - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Sprzedaż, ekspozycja, przyjęcie towaru. Obsługa kasy fiskalnej, wagi, krajalnicy, urządzenia do mielenia i rozbioru mięsa.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

36S - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Sołtyków (mazowieckie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

POMOC OSOBOM CHORYM
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń i bloków - lokalizacja dzielnica Śródmieście.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Częstochowa (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY - od 1 850 PLN

Opiekunka dzieci w drodze do szkoły
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Lubiana (zachodniopomorskie)

KUCHARZ- SZEF KUCHNI - od 1 850 PLN

Przygotowywanie i opracowanie dań
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Koszalin (zachodniopomorskie)

STAŻ/PO WER/- KONSULTANT DS. KONTAKTÓW Z KLIENTEM - 997,4 PLN

telefoniczny kontakt z klientami marek samochodowych, prowadzenie rozmów handlowych z klientami, badanie satysfakcji klienta
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z wnioskeim
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Skierniewice (łódzkie)

GARMAŻER - do 925 PLN

PRODUKCJA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; CZAS PRACY W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZAMÓWIEŃ;
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

przygotowywanie powierzchni do układania płytek, układanie płytek oraz ich fugowanie i silikonowanie
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

OPERATOR TRAKA TARCZOWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa traka tarczowego i innych pomocniczych maszyn do produkcji wyrobów drewnianych.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Kunów (świętokrzyskie)

HANDLOWIEC (J. WIETNAMSKI) - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER MASZYN ROLNICZYCH - od 2 000 PLN

montaż maszyn
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Niedźwiedź (wielkopolskie)

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Pajęczno (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych, prowadzenie kontroli terminów, prowadzenie prac administracyjno - biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Brzesko (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 200 PLN

Przygotowanie potraw, organizacja miejsca pracy w kuchni, pomaganie szefowej w kuchni.
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Żukowo (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Brok (mazowieckie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM - od 4 400 PLN

Przygotowywanie raportów dal członków zarząu, nadzorowanie wypłaty pracowników, nadzór nad zakłądaniem i likwidacją rachnuków bankowych klientów, bezpośredni kontakt z klientem franncuskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Łódź (łódzkie)