Praca ASYSTENT BRYGADZISTY PRODUKCJI DS. PRACOWNIKÓW UKRAIŃSKICH(NR 0191) Bydgoszcz SERWIS-PERSONEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: ASYSTENT BRYGADZISTY PRODUKCJI DS. PRACOWNIKÓW UKRAIŃSKICH(NR 0191)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: tłumaczenie zadań produkcyjnych, instruktaży obsługi maszyn i urządzeń, spraw bieżących z języka polskiego na ukraiński i odwrotnie - 50%, kontrola i nadzór pracowników ukraińskich - 20%,obsługa linii produkcyjnej - 15%,pakowanie i załadunek towarów - 15%% czasowy pracy

Data publikacji: 2016-01-14

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: SERWIS-PERSONEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Królowej Jadwigi 18 lok.313, 85-959 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
tłumaczenie zadań produkcyjnych, instruktaży obsługi maszyn i urządzeń, spraw bieżących z języka polskiego na ukraiński i odwrotnie - 50%, kontrola i nadzór pracowników ukraińskich - 20%,obsługa linii produkcyjnej - 15%,pakowanie i załadunek towarów - 15%% czasowy pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT BRYGADZISTY PRODUKCJI DS. PRACOWNIKÓW UKRAIŃSKICH(NR 0191)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód:
pozostali mistrzowie produkcji w przemyśle przetwórczym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane min. roczne doświadczenie w pracy w środowisku pracowników ukraińskich, zdolności organizacyjne, biegła znajomość języka ukraińskiego

Nazwa pracodawcy:
SERWIS-PERSONEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV należy przesłać na adres e-mail: biuro (at) serwis-personel.awansuj.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Królowej Jadwigi

Numer budynku pracodawcy: 18 lok.313

danePracodawcy_nrKraz: 9775

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy