Praca ASYSTENT SPRZEDAŻY Zielona Góra Molton Styl Sp. z o.o.

(Focus Mall), 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
dbałość o stanowisko pracy, obsługa klienta, wysyłka, odbiór towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód:
pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
średnie, mile widziane sprzedawca, mile widziane doświadczenie, komunikatywność, miła aparycja, mile widziana znaj. j. angielskiego lub niemieckiego

Nazwa pracodawcy: Molton Styl Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Mszczonowska 60, 05-090 Janki, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: pruszkowski

Gmina pracodawcy: Raszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Janki

Ulica pracodawcy: Mszczonowska

Numer budynku pracodawcy: 60

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze