Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Puławy PRZEDS.PROJEKTOWANIA MODERN.I ROZWOJU ZA PUŁAWY PROZAP SP.Z O.O

TYSIĄCLECIA PP 13, 24-110 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie obliczeń nżynierskich pod nadzorem projektanta.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puławy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Puławy

Zawód:
inżynier mechanik - maszyny i urządzenia przemysłowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Inżynier mechanik - maszyny i urządzenia przemysłowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe kierunkowe, doświadczenie zawodowe nie wymagane, znajomość AutoCad, język angielski średniozaawansowany. Praca na jedną zmianę 7-15.

Nazwa pracodawcy:
PRZEDS.PROJEKTOWANIA MODERN.I ROZWOJU ZA PUŁAWY PROZAP SP.Z O.O

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV na e-mail: jantosik (at) prozap.com.pl, kontakt osobisty.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: TYSIĄCLECIA PP

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach