Praca ASYSTENT / ASYSTENTKA DZIAŁU SPRZEDAŻY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT / ASYSTENTKA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Wg harmonogramu

Data publikacji: 2016-02-08

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT / ASYSTENTKA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Uczciwość, otwartość, sumienność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.02.2016

Podobne oferty pracy

POWER PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

(staż dla osób do 30rż) obsługa biura, prowadzenie kalendarza umówionych spotkań, segregowanie dokumentacji, nadawanie przesyłek do klientów, obsługa klientów, udzielanie informacji, przygotowywanie ofert ubezpieczeniowo- finansowych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

stawianie budynków biurowych
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Zawada (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNU W SKLEPIE ODZIEŻOWYM - od 13 PLN

segregacja odzieży, metkowanie odzieży, przygotowanie odzieży do wyłożenia w sklepie
kontakt przez OHP - 2017-09-22 - Kraków (małopolskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

prace projektowe,obsługa klientów,wykonywanie pieczątek
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Głogów (dolnośląskie)

SPAWACZ METODĄ MAG HL-045 - do 2 080 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; certyfikat spawalniczy; umowa zlecenie; miejsce pracy: cała Polska
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Gliwice (śląskie)

STOLARZ MEBLOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Wenecja (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

OPRACOWYWANIE MODELI BUDYNKÓW 3D W PROGRAMACH ARCHICAD 18 I SKETCHUP, WIZALIZACJE BUDYNKÓW W 3D MAX I SKETCHUP; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, OBSŁUGA PROGRAMU 3D MAX + VRAY, SKETCHUP + V-RAV, ARCHI CAD 18, KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO;
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Prace fizyczne według wskazań pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Blizanów Drugi (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA-STAŻ - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Solec-Zdrój (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 4 200 PLN

planowanie, organizowanie, kierowanie i kontrolowanie przemieszczania towarów; dostarczanie towaru zgodnie z zamówieniem klienta we wskazane miejsce i czas,opytymalizowanie kosztów dostawy,dokonywanie wyboru procedury zakupów i analiza ich stanu; obsługiwanie zamówienia i organizowanie transportu za pomocą system. informatycznych, współpraca ze spedycjami i firmami transportowymi, komunikacja z klientami w tym zagranicznymi, opracowanie rozwiązań w obszarze logistyki, analiza i kontrola kosztów logistycznych
kontakt przez PUP - 2017-09-28 - Hornówek (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

naprawa samochodów osobowych, dostawczych
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Słomniki (małopolskie)

PIONKI-NAUCZYCIEL - od 2 000 PLN

Prowadzenie zajęć z dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Pionki (mazowieckie)

NAUCZYCIEL CHEMII - 255 - 350 PLN

nauczanie przedmiotu chemia w szkole
kontakt przez PUP - 2017-08-18 - Kutno (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Nasiadki (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 2 000 PLN

kompleksowa obsługa przychodzącej i wychodzącej korespondencji urzędowej
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH- KIEROWCA (OFERTA PO STAŻU) - od 1 850 PLN

naprawa sprzętu mechanicznego, samochody, koparki, prowadzenie pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Opole Lubelskie (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 950 PLN

sprzedaż odzieży używanej na targach
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Blinów Drugi (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie w hotelu i domkach, obsługa gości (wnoszenie walizek), dbanie o roślinność
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Spychowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-09-20 - Rakowice Wielkie (dolnośląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 600 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

pr stażu
kontakt przez PUP - 2017-08-28 - Radomsko (łódzkie)

MONTER MASZYN - od 1 850 PLN

montaż maszyn i urządzeń -prace ślusarskie, konserwacja mszyn
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tołcze (podlaskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

praca fizyczna, obsługa maszyn, prace pomocnicze, montażowe w tartaku i stolarni
kontakt przez PUP - 2017-08-14 - Kruszewo (wielkopolskie)

ANALITYK DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO/INCIDENT ANALYST - od 6 250 PLN

Wspieranie aplikacji tworzenia statystyk i raportów, zapewnienie i przestrzeganie procesów ITIL, rejestracja zdarzeń i incydentów, śledzenie procesów wykonania.
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Kraków (małopolskie)

MONTER NAMIOTÓW - od 1 000 PLN

montaż namiotów
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Gronowice (opolskie)

Zapoznanie się z asortymentem sklepu, kontakt z klientem, obsługa kasy fiskalnej, wypisywanie faktur, ekspozycja towaru, sprawdzanie towaru z fakturami.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

PLANISTA PRODUKCYJNY - 997,4 PLN

Wykonywanie zestawień materiałów do produkcji. Analiza zgodności przebiegu produkcji z planem.
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Stalowa Wola (podkarpackie)