Praca ASYSTENT ARCHITEKTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: ref.wyn

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT ARCHITEKTA

Data zakończenia pracy: 01.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY W DZIALE KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

wprowadzanie danych do programu księgowego, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kraków (małopolskie)

1800U - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY (MALARZ, GIPSIARZ, PŁYTKARZ) - od 1 850 PLN

malowanie ścian, gipsowanie, kładzenie płytek, prace wykończeniowe)
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

Przyjmowanie towaru na magazyn, odpowiedzialność za prawidłowy podział towaru, jego kompletację oraz załadunek na środki transportu.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Stryków (łódzkie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

1.Grafik komputerowy przygotowuje graficzne projekty do szwalni2.Opracowuje projekty do nadruków na odzieży3.Obsługuje maszyny do druku układów dla szwalni
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Kiełpino (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych,wymiana płynów esplatacyjnych,montażi demontaż część zamiennych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Zgierz (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

prace biurowe, obsługa programów komputerowych, sporządzanie dokumentacji firmowej
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Augustów (podlaskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - do 940 PLN

Obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, przygotowywanie surowców, ocena jakości wyrobów w stosunku do wzorca, składowanie otrzymanych wyrobów i zagospodarowanie odpadów produkcyjnych. Przestrzeganie przepisów BHP, przepisów przeciwpożarowych i ochrony środowiska, konserwacja maszyn.
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Wyszogród (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 336,86 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Skąpe (lubuskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

obsługa koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łysek (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Przasnysz (mazowieckie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

Telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa klientów, przygotowanie oraz wysyłka ofert drogą elektroniczną, wyszukiwanie ofert w systemie, układanie katalogów, dbałość o wizerunek biura.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWNIK LAKIERNI - 27 - 41 PLN

Kierowanie kilkuosobową grupą pracowników w dziale lakierniczym, nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego (linia automatyczna, linia manualna), organizacja i optymalizacja procesów lakierniczych, kontrola terminowości, jakości i ilości wykonywanych produktów seryjnych, współpraca z innymi działami (produkcja, logistyka, wyceny, konstrukcyjny, magazyn, zakupy)
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Siedlce (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

nauczyciel przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Wągrowiec (wielkopolskie)

ARCHITEKT - 997,4 PLN

Obsługa programu ZWCAD, redagowanie pism, obsługa klienta,
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Gdów (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY ZAŁADUNKI/SORTOWANIE ZŁOMU - od 1 850 PLN

sortowanie, załadunek złomu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

GLAZURNIK - od 1 000 PLN

Układanie glazury na podłogach, ścianach, schodach; fugowanie; mieszanie zapraw klejowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Praca na stanowisku przedstawiciela handlowego (branża budowlana).Miejsce pracy: Kraków i okolice.
CRAZBUD CB2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2016-03-18 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa sekretariatu i interesantów biura senatorskiego.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Zamość (lubelskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, POMOCNIK ŚLUSARZA MECHANIKA - od 1 850 PLN

PRACE NA WÓZKU WIDŁOWYM. POMOC ŚLUSARZOWI-MECHANIKOWI.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Zwrócona (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS REALIZACJI ZADAŃ PRZEWOZOWYCH - od 2 000 PLN

Realizacja zadań przewozowych. Wydawanie kart drogowych kierowcom. Przyjmowanie do realizacji zadań przewozowych, prowadzenie rejestrów, obsługa kas fizkalnych. Tworzenie harmonogramów pracy kierowców. Koordynacja zadań kierowcom.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Gostynin (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 080 PLN

Kontakty z kontrahentami zagranicznymi min. z Rosji i Ukrainy
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Łętownica (podlaskie)

POZOSTALI OPIEKUNOWIE DZIECIĘCY - 997,4 PLN

- wykonywanie wszelkich obowiązków związanych z pomocą wychowankom,- czynne uczestniczenie w zajęciach,
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Police (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie butelek do kartonów
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Cieszyn (śląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Sporządzanie pism urzędowych, odbieranie poczty, obsługa urządzeń biurowych, przygotowanie dokumentacji do archiwizacji, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 3 040 PLN

Spawanie metoda l35
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ - do 2 300 PLN

OBRÓBKA I PREFABRYKACJA PŁYTY MEBLOWEJ, SKŁADANIE MEBLI, MONTAŻ MEBLI U KLIENTA; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZASADNICZE, UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRODUKCJI MEBLI, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO;
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Zapoznanie się ze schematem i regulaminem organizacyjnym przedsiębiorstwa. Zapoznanie się z regulaminem pracy obowiązującym w przedsiębiorstwie. Poznanie i obsługa urządzeń boiurowych. Obsługa programu komputerowego TRANSKOM-KARTA. Opracowywanie materiałów reklamowych. Sporządzanie wniosków na zezwolenia. Rozmowy telefoniczne z klientami i pasażerami.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)