Praca ASYSTENT ARCHITEKTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: ref.wyn

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT ARCHITEKTA

Data zakończenia pracy: 01.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

ROBOTNIK GOSPODARCZY/ SPRZĄTACZ PRZEMYSŁOWYCH OBIEKTÓW/ SPRZĄTACZ NA BUDOWIE - do 1 200 PLN

Prace przy w biurach, przy budowach, mycie okien, sufitów, opraw oświetleniowych, otworów wentylacyjnych, zbiorniów i innych urządzeń i systemów rożnych nawierzchni przy pomcy urządzenia i maszyn firmy Karcher.Sprzątanie i konserwacja budynków, biur, budów. Dyspozycyjność w godz. 6:00-20:00, około 25 godz. pracy w tygodniu. Miejsce pracy: Smolec, nowe osiedle przy ul. Ogrodowej i Łubinowej.
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Smolec (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW AKWIZYCJI I SPRZEDAŻY - od 2 550 PLN

bieżące śledzenie na wszystkich platformach medialnych programów azjatyckich, analiza możliwości akwizycji, przygotowywanie umów dotyczących praw redystrybucji, sprzedaż programów odbiorcom na całym świecie
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

wykonywanie prac pomocniczych przy mieszaniu i napełnianiu osłonek, zawieszanie kiełbas na kijach wędzarniczych, zapozananie sie z obsługą maszyny do pakowania, zapoznanie sie z zasadami znakowania wyrobów gotowych, pakowanie wyrobów gotowych, obsługa drukarki do etykiet, etykietowanie wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Jastrzębie (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowanie miejsca pracy, obieranie krojenie, szatkowanie, siekanie warzyw i owoców, utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Grójec (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

praca na tartaku
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kobysewo (pomorskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 950 PLN

Produkcja komór hiperbarycznych z dostarczonych elementów, testowane działania, produkcja komór energii kwantum, badanie poprawności działania komór. Praca na pół etatu od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Michałowice (mazowieckie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

Konsrewator
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Grodków (opolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowalne, hydroizolacja dachów płaskich, prace dekarskie, blacharskie, budowlane, ocieplenia. Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP w Zabrzu do 25 roku życia oraz powyżej 50 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Zabrze (śląskie)

budowa nowych obiektów i remonty lokali.Inne prace budowlane ,remontowe i wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Gończyce (mazowieckie)

KONSERWATOR/PALACZ C. O. - do 1 850 PLN

OBSŁUGA I KONSERWACJA KOTŁÓW WODNYCH, UTRZYMYWANIE ODPOWIEDNIEJ TEMPERATURY POMIESZCZEŃ I WODY W PRZEDSZKOLU, UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI I PORZĄDKU POMIESZCZENIA KOTŁOWNI I ZAPLECZA GOSPODARCZEGO, PRZESTRZEGANIE REGULAMINU PRACY, NALEŻYTE WYKONYWANIE OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH ORAZ WYKONYWANIE INNYCH PRAC WYNIKAJĄCYCH Z POTRZEB PLACÓWKI ZLECONYCH PRZEZ DYREKTORA; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, SUMIENNOŚĆ WYKONYWANYCH ZADAŃ, UPRAWNIENIA PALACZA C. O., MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE;
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaz atykułów spozywczych , pieczywa -ciach , obsługa kasy fiskalenej oraz terminala płatności
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Tychy (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Instalacja urządzeń sanitarnych, prace hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kożuchów (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porzadkowe na terenie gminy Szydłowo
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Szydłowo (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż gazet, gier, zabawek, kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Pajęczno (łódzkie)

STAŻ/FP/ - RADCA PRAWNY - 997,4 PLN

udzielanie porad prawnych
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Praca w sklepie, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Świebodzin (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

Dostarczanie towaru do klienta, wydawanie towaru i załadunek na środki transportu.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MECHANIK PRECYZYJNY - 1 000 - 1 500 PLN

Naprawa bieżących usterek aut, montaż i konserwacja oraz przeglady aut firmowych , prowadzenie rejestru napraw minimum 6 miesięczne doświadczenie w zawodzie mechanik
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Lubrza (lubuskie)

PRACOWNIK HANDLOWY-SPRZEDAWCA - od 2 400 PLN

pracownik handlowy-sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Poznań (wielkopolskie)

DEKARZ/POMOC DEKARZA - do 1 750 PLN

prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Chorzów (śląskie)

FARMACEUTA - od 1 850 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:sprawdzanie i rozkładanie dostaw leków, utrzymywanie porządku na miejscu pracy, pomoc w sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

POMOC TARTACZNA - 997,4 PLN

Pomoc tartaczna
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Goździelin (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Opracowywanie menu, przygotowywanie posiłków zgodnie z ustaloną kartą dań oraz wytycznymi szefa kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Sierpc (mazowieckie)

REFERENT DS. REJESTRACJI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Głogów (dolnośląskie)

REFERENT DS. HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

wyksz. średnie lub wyższe, kierunek zootechnika lub rolnictwo będzie dodatkowym atutem, dobra znajomość pakietu Ms Office, prawo jazdy kat. B, samodzielność, dyspozycyjność, kreatywność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych relacji handlowych, umiejętność pracy w zespole;sprzedaż bezpośrednia oraz telemarketing, branża: materiały paszoweosoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II;miejsce pracy: Kołątajew
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Kołątajew (wielkopolskie)

MURARZ - do 12 PLN

Wznoszenie budynków - bloków mieszkalnych. Praca na terenie Krakowa. Dowóz zapewnia pracodawca.
Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowo Transportowe "EDMUND LEŚ" - 2016-08-23 - Kraków (małopolskie)