Praca ARCHIWISTA DOKUMENTÓW ELEKTRONICZNYCH Gdańsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ARCHIWISTA DOKUMENTÓW ELEKTRONICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: archiwista dokumentów elektronicznych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: archiwista dokumentów elektronicznych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ - do 13 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie w pracach ślusarskich, prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: wykonywanie prac ślusarskich, przewóz wykonywanych wyrobów do odbiorcy; umowa zlecenie; miejsce pracy: teren powatu gliwickiego;
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Ligota Łabędzka (śląskie)

NAUCZYCIEL UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO (OLIGOFRENOPEDAGOG) - do 1 850 PLN

wpomaganie nauczyciela w klasie integracyjnej
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Radomsko (łódzkie)

FREZER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bochnia (małopolskie)

KIEROWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

Kontrola nad funkcjonowaniem magazynu, utrzymanie odpowiedniego poziomu magazynowego, organizowanie pracy personelu, kontrola i prowadzenie dokumentacji magazynowej.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kielce (świętokrzyskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 200 PLN

nawiązywanie kontaktów interpersonalnych w języku wietnamskim, wiedza na temat chorób skóry i paznokci
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ELEKTROMONTER LINII KABLOWYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie przyłączy abonęckich
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Bęczków (świętokrzyskie)

DEVOPS ENGINEER/ INŻYNIER DS. PROGRAMOWANIA I OPERACJI - do 11 500 PLN

Tworzenie rozwiązań dla biznesu, prowadzenie dokumentacji projektowej, współpraca z działem Continious Integration& Delivery process, eskalacja problemów, integracja, rozwój platformy przy użyciu Jenkins Selenium
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Kraków (małopolskie)

DORADCA ZAWODOWY - POŚREDNIK PRACY - od 1 850 PLN

Świadczenie poradnictwa zawodowego i informacji zawodowej dla młodzieży w wieku 15-25 lat
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY DO ZARABIANIA MASY TŁUSTEJ (25OP) - od 2 000 PLN

zarabianie masy tłustej, masy czekolady,obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wiązowna (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-18 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Przygotowanie produktów do sprzedaży i ich wyeksponowanie, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

MONTER/KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH - od 1 100 PLN

MONTAŻ, DEMONTAŻ ORAZ KONSERWACJA URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCHWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE TECHNICZNE, UMIEJĘTNOŚC CZYTANIA RYSUNKÓW TECHNICZNEGO, UPRAWNIENIA SEP DO 1KV, STAŻ PRACY 2 LATA W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR PODNOŚNIKA NOŻYCOWEGO - od 2 000 PLN

wykonywanie prac instalacyjnych, montażowych na podnośniku nożycowym, praca na wysokości
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Goczałkowice-Zdrój (śląskie)

OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 441 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Będzin (śląskie)

STAŻ - PRACOWNIK RESTAURACJI - 997,4 PLN

pon- sob 7-15 lub 13-21
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Opole (opolskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

układanie glazury
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Mysiadło (mazowieckie)

MAGAZYNIER (OFPR/17/0283) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Mszana Dolna (małopolskie)

1692U ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO - od 1 850 PLN

wymiana i przyciemnianie szyb samochodowych, naprawa klimatyzacji
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Suwałki (podlaskie)

NAUCZYCIEL TAŃCA HIP-HOP - 2 000 - 3 109 PLN

Nauka dzieci tańca hip-hop.
Pałac Młodzieży im. Obrońców Poczty Polskiej - 2017-03-03 - Gdańsk (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczyzaładunek, rozładunek, pakowanie styropianu
kontakt przez PUP - 2015-07-06 - Jarosław (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu dań, utrzymanie czystości na swoim stanowisku pracy, wydawanie gotowych dań
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Chybie (śląskie)

obsługa klienta sprzedaz srtykułów dostepnych w sklepie
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Wola Załężna (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

zbiór informacji handlowj, analiza rynku, kontakty z kontrahentami, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Piaseczno (mazowieckie)

MŁODSZY REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH [REF. GOSPODARKI KOMUNALNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA] - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu bieżących spraw Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Reguły (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 3 000 - 3 500 PLN

kierowca samochodu cieżarowego
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)