Praca ARCHITEKT + ST PO WER Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- wykonuwanie projektów,- wykonywanie projektów aranżacji wnętrz,- wykonywanie wizualizacji 3D

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ARCHITEKT + ST PO WER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: architekt

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: architekt

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER PROWADNIC KULKOWYCH - do 1 850 PLN

Monter prowadnic kulkowych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Piekary Śląskie (śląskie)

MAGAZYNIER (Z) - do 1 850 PLN

Magazynier w branży budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Tarnów (małopolskie)

SPAWACZ - do 2 080 PLN

Wykształcenie zawodowe; 2 lata doświadczenia; uprawnienia spawalnicze; certyfikat spawania metodą 135; spawanie konstrukcji stalowych z powierzonego materiału na podstawie i zgodnie z dokumentacją techniczną; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Gliwice (śląskie)

ADMINISTRATOR BAZ DANYCH - 997,4 PLN

uzupełnianie, administrowanie baz danych firmy
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Olkusz (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 925 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Wodzisław Śląski (śląskie)

LOGOPEDA - od 2 200 PLN

Prowadzenie indywidualnej terapii logopedycznej z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi (autyzmem, zespołęm Aspergera i zaburzeniami pokrewnymi), prowadzenie zajęć grupowych, opieka nad dziećmi w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Siedlce (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Sporządzanie faktur sprzedazy; rozliczanie kierowców oraz dokumentacji: FV, WZ; Przyjmowanie zamównień na pieczywo; przygotowywanie zestawień do produkcji; kontrola płatności, przelewów, zobowiązań; obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

INFORMATYK - od 2 000 PLN

- administrowanie siecią,- nadzór nad poprawnym działaniem i bieżące utrzymanie sieci, serwerów, przełączników firewall i towarzyszącym im systemom informatycznym, - nadzór nad zapewnieniem ochrony haseł i dostępu do sieci.OFERTA PRZEZNACZONA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Łask (łódzkie)

ZBROJARZ - od 3 500 PLN

zbrojenie na budowie
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kraków (małopolskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Czerna (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Wolbrom (małopolskie)

ŚLUSARZ(NR 8588) - od 1 850 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-metkowanie, wywieszanie odzieży, -układanie odzieży-obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - do 1 000 PLN

WYKONYWANIE KONSTRUKCJI DREWNIANYCH, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKÓW PROJEKTOWYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKÓW PROEKTOWYCH, PRAWO JAZDY KAT. B, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRACA W SYSTEMIE 1 ZMIANOWYM - 40 GODZIN TYGODNIOWO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

wg. programu do umowy
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Czarnków (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 000 PLN

Obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Gralewo-Stacja (warmińsko-mazurskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - do 2 000 PLN

Montaż i demontaż konstrukcji rusztowań na obiektach przemysłowych i budowlanych . Praca jednozmianowa w godz.: 8:00-16:00. Miejsce pracy: Wrocław, Dolny Śląsk, cała Polska (pelne oddelegowanie).
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 750 PLN

Sprzedaż produktów firmy, reprezentacja firmy na rynku, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2015-04-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO - od 1 850 PLN

nauczannie kl. 1-3
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Zamoście-Kolonia (łódzkie)

OPERATOR SPRAWDZANIA I TWORZENIA TREŚCI MARKETINGOWYCH - od 2 000 PLN

uzupełnianie treści stron internetowych na forach, social media;opracowywanie treści marketingowych,podtrzymywanie wątków i modernizacja treści internetowych,aktywne uczestnictwo w tematyce związanej z miedzianością agencji.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kraków (małopolskie)

INSTRUKTOR DZIAŁAŃ KULTURALNYCH - 997,4 PLN

Nadzór i koordynacja planu realizacji działań kulturalnych, prowadzenie planów, projektów działań kulturalnych, pomoc w realizacji kółek zainteresowań
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Praszka (opolskie)

TŁUMACZ - od 1 000 PLN

pomoc przy organizacji spotkań z klientami firmy obcokrajowcami, tłumaczenie przy podpisywaniu kontraktów z klientami i umów z pracownikami firm, obsługa klientów, pomoc w przepływie informacji między pracownikami a pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Stary Dybów (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY (Z) - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie i wystawianie faktur, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Żurowa (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Wynikający ze stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2014-07-24 - Brzozów (podkarpackie)

TYNKARZ, MALARZ - od 1 850 PLN

prace budowlane- tynkowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Zgierz (łódzkie)

STAŻ - MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

pomoc mechanikowi samochodowemu podczas napraw samochodów osobowychnauka rozróżniania części samochodowych oraz dobieranie narzędzi do naprawporządkowanie i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy oraz narzędziprzeprowadzenie diagnostyki komputerowejnaprawa i wymiana opon
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Chorzów (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 7,15 PLN

Utrzymanie czystości w sZpitalu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Zgierz (łódzkie)