Praca ARCHITEKT OPROGRAMOWANIA (J. CHIŃSKI, J. ANGIELSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Stanowisko: ARCHITEKT OPROGRAMOWANIA (J. CHIŃSKI, J. ANGIELSKI)

Wynagrodzenie: od 4 000 PLN

Zakres obowiązków: j.w.

Data publikacji: 2016-01-13

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ARCHITEKT OPROGRAMOWANIA (J. CHIŃSKI, J. ANGIELSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód:
projektant / architekt systemów teleinformatycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Data zakończenia pracy: 01.03.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Projektant / architekt systemów teleinformatycznych (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: chiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe; znajomość branży telekomunikacyjnej (w szczególności Bss Domain); min. 2 lata doświadczenia na tym stanowisku; biegła znajomość języka chińskiego oraz angielskiego. Obowiązki: analiza procesów biznesowych i zapotrzebowania systemowego firmy; tworzenie schematów informatycznych zgodnie z zapotrzebowaniem firmy; integracja systemów informatycznych; tworzenie i przechowywanie niezbędnej dokumentacji związanej z systemami informatycznymi; samokształcenie i rozwój; wszelkie inne zadania, związane z zajmowanym stanowiskiem.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1