Praca AR ACCOUNTANT WITH FRENCH (J.ANGIELSKI) Warszawa HR SYSTEMS Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
01-402 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AR ACCOUNTANT WITH FRENCH (J.ANGIELSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: księgowy

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Księgowy (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
francuski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie: wyższe; kierunek/specjalność: finanse i rachunkowość: umiejętności: znajomość zasad księgowości; 2 lata doświadczenia w dziale księgowości; bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego. Obowiązki: weryfikacja zgodnie z przyjętymi procedurami płatności, kontakt z klientami zagranicznymi oraz dostawcami; weryfikacja i księgowanie faktur AR, codzienne uzgodnienia z bankami, tworzenie cyklicznych raportów , wykonywanie miesięcznych raportów zamknięcia, badanie i rozwiązywanie zapytań klientów , zarządzanie procesem AR. Rozpoczęcie pracy w godz. 8-10. Firma oferuje: możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, pracę z wykorzystaniem znajomości języków obcych, rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefit. Zgłoszenia mailowe: rekrutacja (at) hrsystems.pl

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: HR SYSTEMS Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Ciołka 12/317A, 01-402 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Ciołka

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: księgowy