Praca APLIKATOR PIANY POLYURETANOWEJ(PUIR) - 167 Świdnica WEKERT S. NOWAK, R.MIELCARZ SPÓŁKA CYWILNA

Miejsce pracy:
58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: prace budowlane

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: APLIKATOR PIANY POLYURETANOWEJ(PUIR) - 167

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: monter izolacji budowlanych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w zawodzie, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: WEKERT S. NOWAK, R.MIELCARZ SPÓŁKA CYWILNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Jana Boduena de Courtenay 22, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Jana Boduena de Courtenay

Numer budynku pracodawcy: 22

Profil działalności pracodawcy: 2015 budowlanka

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: monter izolacji budowlanych*