Praca APARATOWY WYDZIAŁU PRODUKCJI KWASU SIARKOWEGO Gdańsk GDAŃSKIE ZAKŁADY NAWOZÓW FOSFOROWYCH "FOSFORY" SP. Z O. O.

Stanowisko: APARATOWY WYDZIAŁU PRODUKCJI KWASU SIARKOWEGO

Wynagrodzenie: 2 800 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Przeładunki materiałów chemicznych, obsługa instalacji do produkcji kwasu siarkowego, zmiękczalni i turbiny

Data publikacji: 2016-10-04

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: GDAŃSKIE ZAKŁADY NAWOZÓW FOSFOROWYCH "FOSFORY" SP. Z O. O.

Kujawska 2, 80-550 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Przeładunki materiałów chemicznych, obsługa instalacji do produkcji kwasu siarkowego, zmiękczalni i turbiny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 800 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca w godzinach 6-14, 14-22, 22-6 od pn-niedz według grafiku

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: APARATOWY WYDZIAŁU PRODUKCJI KWASU SIARKOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: aparatowy procesów chemicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 800 - 3 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie minimum średnie(preferowane chemiczne, mechaniczne lub pokrewne), dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, zaangażowanie, duża samodzielność,odpowiedzialność, mile widziane aktualne uprawnienia SEP grupa II i/ lub uprawnienia ADR/RID klasy 4, 1, 3.Miejsce pracy: Gdańsk-Przeróbka ul. Kujawska 2 lub 58 343 83 42 lub m.pawlak (at) fosfory.pl

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy:
GDAŃSKIE ZAKŁADY NAWOZÓW FOSFOROWYCH "FOSFORY" SP. Z O. O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Kujawska

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: aparatowy procesów chemicznych