Praca ANKIETER Kalwaria Zebrzydowska kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Kalwaria Zebrzydowska, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
przeprowadzanie ankiet w terenie dot. ogrzewania oraz wprowadzanie zebranych danych do bazy internetowej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 800 - 1 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie to 800-1200 zł brutto / 2 tygodnie. Wymiar czasu pracy to ok. 20 godzin tygodniowo. Praca dorywcza.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalwaria Zebrzydowska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wadowicki

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 800 - 1 200 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania: w miejscu zleconym przez pracodawcę

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywność, rzetelność, skrupulatność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, wysoka kultura osobista

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Andrychów

Starowiejska 22b , 34-120 Andrychów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wadowicki

Gmina pracodawcy: Andrychów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Andrychów

Ulica pracodawcy: Starowiejska

Numer budynku pracodawcy: 22b

Profil działalności pracodawcy:
usługi konsultingowe, zkolenia w zakresie ochrony środowiska dla pracowników i kadry zarządzającej

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Andrychów

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter