Praca ANIMATOR W SALI ZABAW Ślemień kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ślemień, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zgodnie z programem stażu- obsługa klienta- opieka nad dziećmi- zajęcia i warsztaty teoretyczne- czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci w sali zabaw

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR W SALI ZABAW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ślemień

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód:
animator czasu wolnego młodzieży (pracownik młodzieżowy)

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Olesno (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Wierznica (kujawsko-pomorskie)

CIASTKARZ - od 2 600 PLN

obsługa podstawowych urządzeń, produkcja wg receptur
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 925 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko po odbytym stażu u pracodawcy w 2016r.Zakres obowiązków:obsługa sekretariatu i urządzeń biurowych, odbiór i wysyłka korespondencji, przekazywanie korespondencji pracownikom, przygotowywanie dokumentacji archiwalnej, redagowanie i pisanie pism;
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Górzno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Dowóz towaru do klienta, załadunek, rozładunek
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Gniazdowo (mazowieckie)

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW I SIECI LAN - KONSERWATOR URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH - od 470 PLN

- sprawdzanie poprawności działania sprzętu i systemów,- usuwanie oprogramowania malware,- aktualizacja programu antywirusowego w komputerach,- instalowanie lub przeinstalowanie systemu Windows,- sprawdzanie dysków programem diagnozującym,- archiwizacja na płytach,- montaż i rozbudowa zestawów komputerowych,- instalowanie i konfiguracja nowych programów komputerowych,- usuwanie nieprawidłowości w działaniu systemu,- konfiguracja routerów i przełączników,- konserwacja urzązeń biurowych,- aktualizacja dokumentacji komputerów,- świadczenie podstawowego wsparcia technicznego dla Zamawiającego,- opracowywanie specyfikacji technicznej sprzętu niezbędnego do rozbudowy systemów,- przygotowywanie opisu stanu technicznego sprzętu komputerowego niesprawnego,- praca 10 godzin tygodniowo w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Białystok (podlaskie)

F-PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Okmiany (dolnośląskie)

REFERENT DS. KADROWO - PŁACOWYCH - od 1 850 PLN

Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Biała Podlaska (lubelskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

Sprzedaż towaru, dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Przywózki (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK - 997,4 PLN

-prace elektryczne-prace ogólnobudowlane-prace naprawcze
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Usługi ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bobolice (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 750 PLN

pisanie faktur VAT, rozliczanie kierowców, przyjmowanie zamówień, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Manie (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST PO WER - 997,4 PLN

- arch. dokumentów,- kontakt tel. z partnerami biznesowymi i klientami,- pozostałe prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz materiałów na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Jagodne (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 3 000 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, mile widziane umiejętności elektryczne. Praca w delegacji - Poznań-zjazd na weekend
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Krotoszyn (wielkopolskie)

POWER MŁODSZY SPECJALISTA DS LOGISTYKI - 997,4 PLN

(dla osób do 30rż) wystawianie zlecń transportowych, weryfikacja faktur, wycena stawek transportowych, praca z mapą, korespondencja i rozmowy z firmami transportowymi, ustalanie harmonogramów, przesyłanie upoważnień, organizacja transportu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MONTER SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO - 30 - od 1 850 PLN

montaż kabin prysznicowych
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Wągrowiec (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Nawiązywanie i utrzymanie kontaktów z klientami, oferowanie towarów, zbieranie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Kalinowo (mazowieckie)

SPECJALICTA DS. HANDLOWYCH - od 1 850 PLN

Prowadzenie rozmów handlowych z klientami. wystawiane faktur sprzedażowych,wystawianie dokumentów PZ,WZ
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Tuchom (pomorskie)

ROBOTNIK WYKONUJĄCY PROSTE PRACE PRZY HODOWLI KONI W GOSPODARSTWIE AGROTURYSTYCZNYM - od 947 PLN

karmienie, obsługa, prace porządkowe związane z obsługą koni
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Łukta (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA W ŻŁOBKU - do 1 850 PLN

Zapewnienie dziecku opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunkow domowych, fachowa pielęgnacja wynikajaca z indywidualnych potrzeb dziecka.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Gnojnik (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Jawor (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - STANOWISKO I - od 1 850 PLN

Prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-12-10 - Zrębice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

Utrzymywanie w czystości magazynu, biura, pomieszczeń socjalnych, inne zlecone czynności.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

SZTUKATOR - do 1 000 PLN

Roboty tynkarskie, roboty tynkarskie na siatce drucianej. Sztukowanie brakujących elelmentów. wykształcenie zawodowe budowlane. Doświadczenie zawodowe 3 lata na w/w stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Sulejów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 400 PLN

nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami z Libii w zakresie importu-exportu odzieży i obuwia
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Magdalenka (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed