Praca ANIMATOR Toruń STUDIO GRAFICZNE CUBE RAFAŁ LISIECKI

Miejsce pracy:
87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie motion designe, obsługa Adobe After Effects wraz z pluginami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANIMATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Toruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Toruń

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Toruń

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
solidne doświadczenie w motion designe, biegła obsługa Adobe After Effects wraz z pluginami

Nazwa pracodawcy: STUDIO GRAFICZNE CUBE RAFAŁ LISIECKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv i potfolio należy wysłać na email: praca (at) cube3d.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów