Praca ANIMATOR KULTURY Górki Wielkie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Górki Wielkie, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
oprowadzanie gości po wystawach, redagowanie tekstów informacyjnych, oficjalnych pism, prace porządkowe, prace biurowe, udzielanie informacji, przygotowanie materiałów informacyjnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Górki Wielkie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

- prace kancelaryjno-biurowe,- porządkowanie i archiwizacja dokumentów,- przygotowywanie dokumentów prawnych,- przygotowywanie pism procesowych,- przygotowywanie dokumentów rejestrowych,- obsługa spotkań z klientami.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - od 1 850 PLN

opieka osób n/n
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Skrzyńsko (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 000 PLN

sprzedaż powierzonych towarów w firmowych sklepach
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Głogów (dolnośląskie)

INSPEKTOR DS. PROMOCJI I PROJEKTÓW UNIJNYCH - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż artykułów w sklepie spożywczo-przemysłowym
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Kobylany (mazowieckie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Specjalista sprzedaży internetowej
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kraków (małopolskie)

Sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie produktów do sprzedaży, zawieranie transakcji sprzedaży, załatwianie reklamacji zakupionych towarów, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, sprawna realizacja zamówień składanych przez nabywców.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Majdan Górny (lubelskie)

KOLPORTER - od 1 850 PLN

Kolporter ulotek, gazetek i reklam na terenie Działdowa
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. B (Z,N) - do 1 850 PLN

Kierowca kat. B
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Tarnów (małopolskie)

LODZIARZ - od 1 850 PLN

- produkcja własnych lodów na podstawie receptury przekazanej przez pracodawcę - bieżąca sprzedaż produktu na terenie ośrodka
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Pewel Ślemieńska (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA W KLUBIE MALUCHA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Boleścin (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

technik administracji
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

STAŻ - SPEDYTOR - 997,4 PLN

oferta skierowana do osób w wieku do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Zaleśna (wielkopolskie)

PRACOWNI BIUROWY (148 Y) - od 1 850 PLN

Roboty publiczne: Obsługa urządzeń biurowych, wysyłanie poczty, zagadnienia kancelaryjne.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Karczew (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 100 PLN

wykonywanie poleceń nadzoru budowy
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ - OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Słupsk (pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Broniszew (mazowieckie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Chodel (lubelskie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - 1 850 - 3 500 PLN

CZYSZCZENIE KONSTRUKCJI STALOWYCH,WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH, MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Gniezno (wielkopolskie)

DYREKTOR MARKETINGU - do 8 000 PLN

- zarządzanie działem marketingowym i handlowym spółki,- współtworzenie strategii marketingowej,- kontrola i nadzór biur.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

Serwis opon.
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Białystok (podlaskie)

MALARZ PROSZKOWY - od 2 000 PLN

Przygotowanie farb i sprzętu do procesu lakierowania, nanoszenie powłok lakierniczych.
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Glinno (wielkopolskie)

SERWISANT / MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

Kompletowanie zamówień dla klientów- Rozmieszczanie towarów w magazynie- Wprowadzanie danych do systemu- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy- Dbanie o wysoki standard usług- Uprawnienia na wózek widłowy dodatkowym atutem- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy- Dbanie o wysoki standard usług- Uprawnienia na wózek widłowy dodatkowym atutem
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Lubin (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków dla dzieci, obróbka wstępna warzyw i owoców, mycie naczyń, utrzymanie czystości pomieszczeń kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Oksa (świętokrzyskie)

prace związane z pomocą kuch
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 3 000 PLN

Roboty ziemne, wykopy, załadunek i rozładunek maszyną
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość