Praca ANIMATOR KULTURY Górki Wielkie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Górki Wielkie, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
oprowadzanie gości po wystawach, redagowanie tekstów informacyjnych, oficjalnych pism, prace porządkowe, prace biurowe, udzielanie informacji, przygotowanie materiałów informacyjnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Górki Wielkie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 3 300 PLN

Gotowanie i przygotowywanie potraw kuchni indyjskiej.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Legionowo (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

prowadzenie pełnej księgowości firmy
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 500 PLN

Dostawa i odbiór towarów
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Machcin (mazowieckie)

REFERENT (S) - 997,4 PLN

Prowadzenie bieżących spraw kadrowo- księgowych, przygotowywanie, opracowywanie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych i komputerowych, pomoc przy organizacji imprez kulturalnych organizowanych przez ZCK, obsługa klientów w biurze obslugi
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Zakliczyn (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 300 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Jawor (dolnośląskie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

zgodnie z załączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Węgierska Górka (śląskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

OBSŁUGA URZĄDZENIA APILUS SENIOR 3G, PRZEPROWADZANIE WYWIADU Z KLIENTEM I INFORM. KLIENTA O PRZEBIEGU ZABIEGU, EFEKTU I ZALECENIACH
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Ruda Śląska (śląskie)

STAŻ/FP/ - ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO - 997,4 PLN

konserwacja urządzeń do prania, zmywania, suszenia, przeglądy okresowe
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

MŁODSZA KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Kompletowanie, numerowanie i sprawdzanie dokumentów księgowych, dekretowanie prostych operaqcji księgowych, wprowadzanie danych do systemuów księgowych FK I KPR, sporządzanie list płac i deklaracji ZUS. WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE LUB ŚREDNIE
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wejherowo (pomorskie)

SZLIFIERZ METALI - 997,4 PLN

Zapoznanie z obowiązującymi w firmie SZJ ISO.Zapoznanie się z obowiązującą w firmie dokumentacją procesową i technologiczną.Poznanie budowy obrabiarki oraz jej obsługi.Nauka umiejętności przygotowania narzędzi do pracy.Poznawanie i obsługa przyrządów pomiarowych.Poznanie i obsługa urządzeń mechanizujących i automatyzujących pracę.Poznanie zasad pracy w zespołach produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

PRACOWNIK DO SPRAW PERSONALNYCH - od 2 000 PLN

prowadzenie dokumentacji pracowniczej, przygotowywanie umów, świadectw itp. rozliczanie czasu pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Opolnica (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 000 PLN

przygotowywanie potraw, znajomość kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Zakopane (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Prowadzenie rejestru pism, dokumentów, spraw kancelaryjno-biurowych, rejestrowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Warta (łódzkie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie nawierzchni brukowej
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

FREZER - do 2 200 PLN

Obsługa frezarekWymagania:Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,mile widziane doświadczenie oraz znajomość obsługi frezarek.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

SPRZĄTANIE POMIESCZEŃ BIUROWYCH
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Abramów (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 010 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym, załadunek, rozładunek,
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Łuków (lubelskie)

KOSMETYCZKA 1/2 ETATU - od 925 PLN

wykonywanie usług kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

wydawanie, odbieranie z produkcji oraz dbanie o stan techniczny: narzędzi, przyrządów pomiarowych, materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Lewickie (podlaskie)

MECHANIK MOTOCYKLOWY - od 2 700 PLN

Naprawa oraz konserwacja pojazdów motocyklowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY USŁUG TURYSTYCZNYCH - 997,4 PLN

kompleksowa obsługa klienta indywidualnego; sporządzanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

DEKARZ - od 12 PLN

dekarstwo: w pełnym zakresie - wszystkie rodzaje pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Chorzów (śląskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - 997,4 PLN

Pomocnik mleczarski
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Grajewo (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1.Wystawianie oraz przesyłanie drogą elektroniczną faktur na sklepy2.Wprowadzanie danych do programu komputerowego.3.Wpisywanie danych do przelewu odręcznie4.Robienie etykiet5.Prowadzenie rejestru kontrahentów6.Sporządzanie rejestru sprzedaży7.Archiwizowanie kopii dokumentów sprzedaży8.Organizowanie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Barwik (pomorskie)

KURIER - do 1 850 PLN

Rozwożenie towarów, żeczy do kliehntów na terenie Wrocławia. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracdawcą telefoniczny.Oferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Wrocław (dolnośląskie)