Praca ANIMATOR-INSTRUKTOR Rumia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wycieczki szkolne-obsługa.Zoo farma-zajęcia.Zajecia rekreacyjne: strzelnica, jazdy konne, rodeo.Fabularyzowane zajęcia dla dzieci i rodzin.Imprezy indywidualne i firmowe- obsługa.Koncerty, występy artystyczne dla dzieci.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR-INSTRUKTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rumia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód:
animator czasu wolnego młodzieży (pracownik młodzieżowy)

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: I Brygady Pancernej WP

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POKOJOWA - 997,4 PLN

staż na stanowisku pokojowa
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Cieszyn (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Jarosław (podkarpackie)

MŁODSZY KSIĘGOWY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z programem Symfonia,- wdrożenie podstawowych przepisów prawa podatkowego,- czytanie dokumentów,- rozpoznanie kosztów i przychodów,- klasyfikacja dokumentów wg rodzajów,- księgowanie, nauka zapisów w KPIR,- podatek Vat, faktury, terminy,- ZUS,- sporządzanie list płac.
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Stryków (łódzkie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 2 000 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Wołów (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac elektrycznych na terenie szpitala. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe - techniczne, uprawnienia SEP do 1KV. Forma kontaktu z Pracodawcą: telefonicznie w godz. 8-19, przez e-mail: j.labuda (at) ceynowahosp.com.pl
Szpital Specjalistyczny Im. F. Ceynowy Sp. z o.o. - 2016-04-13 - Wejherowo (pomorskie)

ANIMATOR KULTURY (S) - 997,4 PLN

Pomoc w prowadzeniu stałych zajęć odbywających się w świetlicach, pomoc przy organizacji i udział w imprezach kulturalnych na terenie gminy, współorganizowanie zajęć wakacyjnych dla mieszkańców gminy, pomoc przy prowadzeniu kina, redagowania gazety, przygotowaniu materiałów promocyjnych, realizowanie własnych inicjatyw
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Rzepiennik Strzyżewski (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

SPRZEDAWCA
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Łukta (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

Produkcja mebli kuchennych, pokojowych, stołów, szaf, zabudowy. Wymagania: wykształcenie zawodowe - stolarz, staż pracy: 2 lata.
Usługi Stolarskie Rafał Szmuda - 2016-09-06 - Bolszewo (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI FARB I LAKIERÓW - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Dobrzyca (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Mysłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY/INTERNETOWY - od 16 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Ukrainy, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku ukraińskim
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Roboty wykończeniowe, roboty na wysokościach-malarskie, roboty brukarskie. Wymagania: zdolność do pracy na wysokościach.
Zakład Ogólnobudowlany "DEKOMUR" Stanisław Wołoszyn - 2016-07-07 - Wejherowo (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

wykonywanie prac biurowych, obsługa urządzeń, prowadzenei gospodarki magazynowej, przygotowywanie dokumentacji ZUS, US, dokumentacji księgowej i inne
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Kwaczała (małopolskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Piaski Królewieckie (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków, dbanie o estetykę potraw, przygotowywanie produktów i ich obróbka, znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów i HACCP
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Krzesimów (lubelskie)

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa sprzedażowa klienta,
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Babki (wielkopolskie)

KONSERWATOR - do 2 100 PLN

Wykonywanie drobnych prac naprawczych, remontowych, elektrycznych, hydraulicznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Suwałki (podlaskie)

DYREKTOR KONTROLINGU - od 6 150 PLN

realizacja polityki finansowej firmy, wspieranie i przygotowywanie strategii firmy obejmującej sytuację finasową i rynkową firmy; przygotowywanie budżetów i prognoz dla firm, monitorowanie, analiza i wyjaśnianie rozbieżności w stosunku do planów; inicjowanie działań mających na celu poprawienie wyników finansowych firmy; optymalizowanie kosztów struktury; przygotywawanie i wdrażanie skutecznych narzędzi controlingowych; kontrolowanie zyskowności inwestycji, przygotowywanie uzasadnień biznesowych, w tym rekomendacji; udostępnianie środków pieniężnych na wydatki w swoim obszarze odpowiedzialności
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa kasy fiskalnej oraz klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Leśna (śląskie)

RECEPCJONISTA SERWISU - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Radom (mazowieckie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Koszarawa (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

- poznawanie specyfiki, roli oraz znaczenia instytucji w której odbywany jest staż- obsługa urządzeń biurowych- porządkowanie i segregowanie dokumentacji archiwalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Dębowa Kłoda (lubelskie)

POMOC KSIĘGOWEGO - od 1 850 PLN

Wprowadzanie danych do komputera, nadawanie korespondecnji, sortowanie korespondencji, dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Koźminek (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 3 000 PLN

Jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Warszawa (mazowieckie)

kontakty z klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kawęczynek (mazowieckie)

Wybierz miejscowość