Praca ANIMATOR-INSTRUKTOR Rumia kontakt przez PUP

Stanowisko: ANIMATOR-INSTRUKTOR

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Wycieczki szkolne-obsługa.Zoo farma-zajęcia.Zajecia rekreacyjne: strzelnica, jazdy konne, rodeo.Fabularyzowane zajęcia dla dzieci i rodzin.Imprezy indywidualne i firmowe- obsługa.Koncerty, występy artystyczne dla dzieci.

Data publikacji: 2016-04-11

Lokalizacja: Rumia (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wycieczki szkolne-obsługa.Zoo farma-zajęcia.Zajecia rekreacyjne: strzelnica, jazdy konne, rodeo.Fabularyzowane zajęcia dla dzieci i rodzin.Imprezy indywidualne i firmowe- obsługa.Koncerty, występy artystyczne dla dzieci.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR-INSTRUKTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rumia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód:
animator czasu wolnego młodzieży (pracownik młodzieżowy)

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: I Brygady Pancernej WP

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

648S - PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kowalanka (mazowieckie)

PRODUCENT KREATYWNY/CREATIVE PRODUCER - od 4 900 PLN

Nadzór nad realizacjami produkcji filmów, reklam TV, koordynowanie procesu produkcyjnego, zarządzanie grafikami, animatorami, bezpośredni kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

INFORMATYK - od 2 000 PLN

obsługa serwera, giodo, naprawa programów.
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Lipa (łódzkie)

STAŻ - RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Opole (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Wałcz (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

MAGAZYNIER
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Lewin Brzeski (opolskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Dostarczanie towaru do klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kalisz (wielkopolskie)

OPERATOR FREZARKI (D) - od 1 850 PLN

zagniatanie profili aluminiowych (obsługa prowadnicy i frezarki), montaż i szklenie okien.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Żabno (małopolskie)

MONTER - od 1 850 PLN

Montaż konstrukcji elewacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Puławy (lubelskie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH, SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH- GIEŁDA PRACY - od 2 300 PLN

Prace przy wywozie nieczystości stałych, sortowanie surowców wtórnych; godziny pracy: 6.00- 22.00; wstępnie okres próbny- 3 miesiące; miejsce pracy: Bierkowo, Słupsk; pracodawca zapewnia dojazd: Słupsk PKS- Bierkowo/ Bierkowo- Słupsk PKS
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, przygotowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, porządkowanie i segregacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 250 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Żarki (śląskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 900 PLN

Sprzątanie pomieszczeń przedszkola i ewentualna pomoc przy toalecie i ubieraniu dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Glinno (wielkopolskie)

BETONIARZ K/M - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Wykonywanie prac administracyjno-biurowych, prowadzenie dziennika korespondencji, rejestrów, pisanie decyzji administracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Platerów (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

Gastronomi/ przygotowywanie produktów do robienia naleśników. Obsługa naleśnikarki Hendi.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Łódź (łódzkie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - 2 500 - 4 000 PLN

Wykształcenie: zawodowe; doświadczenie zawodowe-2 lata; zdolność do pracy na wysokości; jedna zmiana; miejsce pracy: woj.śląskie
kontakt przez PUP - 2017-06-28 - Gliwice (śląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

- przyjmowanie zamówień indywidualnych klientów i towaru z listy- zbieranie ofert na towary- prowadzenie zakupów towarów- kontrola jakości terminów
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Ratyń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Radom (mazowieckie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Pajęczno (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 3 000 PLN

Wsparcie procesów magazynowania, załadunku i rozładunku, przygotowywanie dostaw do wysyłki, kontakty z dostawcami / spedytorami, obsługa dokumentów WZ/PZ, organizacja inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Bogumiłów (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 860 PLN

obsługa kleenta,pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Chrzanów (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

okreslone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łobez (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie kontaktu z obecnymi (branża reklamowa). Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od kwalifikacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Siedlce (mazowieckie)

POMOCNIK MLECZARSKI - od 1 850 PLN

wykonywanie pracy na produkcji- wyroby nabiałowe. Refundacja części kosztów do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Łask (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Leszczyny (świętokrzyskie)

ASYSTENT DO SPRAW OCHRONY ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

Organizacja dokumentacji z zakresu BHPiOŚ, bieżąca kontrola warunków pracy w oparciu o procedury wewnętrzne i zewnętrzne, ogólna pomoc dla działu BHPiOŚ.
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Bolesławiec (dolnośląskie)

Wybierz miejscowość