Praca ANIMATOR 2D Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ANIMATOR 2D

Wynagrodzenie: 8 000 - 10 000 PLN

Zakres obowiązków: Praca w różnych stylach artystycznych, grafika realistyczna, grafika liniowa, obraz cyfrowy.

Data publikacji: 2016-05-23

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Praca w różnych stylach artystycznych, grafika realistyczna, grafika liniowa, obraz cyfrowy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8 000 - 10 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANIMATOR 2D

Data zakończenia pracy: 09.06.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie minimum 5 lat w zawodzie, znajomość wizualnych efektów animacji, doświadczenie w animacji oprogramowania 3D (3D Studiomax)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie