Praca ANALITYK TECHNOLOGII/TECHNOLOGY ANALYST Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Współpraca z zespołami serwisowymi w Indiach, Polsce i innych krajach w Europie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK TECHNOLOGII/TECHNOLOGY ANALYST

Data zakończenia pracy: 04.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność pracy w jednym z wymienionych obszarów: ASP.NET, PL SQL, C# COBOL, SQL Serwes, Oracle Forms

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - 997,4 PLN

rozbiór mięsa - półtusz wieprzowych; klasyfikacja mięsa do handlu i produkcji; produkcja wędlin, wędzonek i podrobów; konserwowanie mięsa (wędzenie, solenie); rozdrabnianie mięsa, przygotowywanie farszu
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Cielęta (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji, redagowanie prostych pism, umów, zapytań ofertowych. Pomoc przy archiwizacji dokumentów. POmoc w organizacji spotkań, narad, konferencji, wydarzeń kulturalnych.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Zaklików (podkarpackie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Poznań (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Damnica (pomorskie)

PAKOWACZ-BRUGADZISTA - od 1 850 PLN

pakowanie wyrobów czekoladowych, nadzór nad pracownikami z Ukrainy, planowanie pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA STAŻ EFS POWER (SZPROTAWA) - 997,4 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie faktur, zamówienia i przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Szprotawa (lubuskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Bełchów (łódzkie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Wierzchowisko (małopolskie)

MUZEALNIK - od 2 000 PLN

udział w pracach przygotowawczych do wystawy, udział w pracach merytorycznych w zwiazku z zakładaniem Ogrodu Dolnego Zamku
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWNIK - od 2 400 PLN

zarządzanie dostawami, przygotowywanie zamówień klientów, analiza rynku, także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zamawianie towaru w języku chińskim, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

RZEMIEŚLNIK - od 2 000 PLN

przygotowanie, zapakowanie, rozpakowanie muzealiów przeznaczonych do transportu (materiały do wykonania umowy oraz transport zapewnia Muzeum), załadunek oraz rozładunek muzealiów, rozmieszczenie muzealiów w wyznaczonych pomieszczeniach, regałach przygotowanie miejsc montażowych (haków, kołków rozporowych) wraz z zamontowaniem muzealiów (np. montaż obrazów na ścianie, w ekspozytorach), prace porządkowe, w tym wynoszenie pustych opakowań, odkurzenie
MUZEUM HISTORYCZNE MIASTA KRAKOWA - 2016-06-08 - Kraków (małopolskie)

PIEKARZ - od 2 300 PLN

wyrabianie ciasta, ocena dojrzałości ciasta, kontrola procesu wypieku, przygotowywanie wypieku do dalszej eksploatacji
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Sławno (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Częstochowa (śląskie)

MECHANIK MASZYN SZYJĄCYCH - od 2 000 PLN

Naprawa maszyn szyjących.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Zgierz (łódzkie)

POMOC SEKRETARZA/SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakty z urzędami; pisanie pism, wniosków, sprawozdań; telefonowanie; pisanie ogłoszeń, postów na profilu facebookowym; robienie zdjęć itp.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Wyry (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

Wykształcenie średnie; 5 lat doświadczenia zawodowego; znajomość j. ukraińskiego oraz rosyjskiego; prawo jazdy kat. B,C; umiejętność obsługi komputera; budowanie sieci handlowej; sprzedaż detaliczna; sporządzanie raportów; zagraniczne wyjazdy do Rosji oraz Ukrainy; miejsce wykonywania pracy: cały kraj
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż roślin,układanie towaru,opieka nad roślinami
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Kraków (małopolskie)

SZLIFIERZ - 2 200 - 2 500 PLN

szlifowanie małych elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Baranowo (wielkopolskie)

POMOC OPIEKUNKI W ŻŁOBKU - od 1 850 PLN

Praca w żłobku
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Żary (lubuskie)

SERWISANT URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH (DOPOSAŻENIE) - od 3 500 PLN

serwis i naprawa urządzeń spawalniczych
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Jeżów Sudecki (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Skaryszew (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac związanych z remontem obrabiarek tj.: - demontaż zespołów obrabiarki- wymiana uszkodzonych części- skrobanie powierzchni itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Sosnowiec (śląskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

oferowanie i sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POWER ASYSTENT PRACOWNIKA PROJEKTOWEGO Z OBOWIĄZKAMI BIUROWYMI - 997,4 PLN

bieżące prace biurowe, dbanie o przepływ dokumentacji i korespondencji, wsparcie zespołu projektowego ( analiwoanie rynku podwykonawców, dokonywania wycen materiałów do rezliacji projektów, ), wsparcie w koordynacji procesów projektowo- produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

staż w piekarni
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Zebrzydowice (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze maszyn tj. wypalarka plaznowa, gazowa itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Katowice (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC/ ADMINISTRATION & PAYROLL SPECIALIST - od 4 800 PLN

Wprowadzanie i procesowanie informacji na temat pracowników zgodnie z globalnymi wytycznymi i standardami dla danego kraju, przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zatrudnienia dla nowych pracowników, aktualizowanie i wprowadzanie nowych informacji do wewnętrznej bazy danych, przygotowywanie raportów płacowych, wsparcie działu personalnego firmy.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Piła (wielkopolskie)