Praca ANALITYK TECHNOLOGII/TECHNOLOGY ANALYST Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ANALITYK TECHNOLOGII/TECHNOLOGY ANALYST

Wynagrodzenie: od 8 500 PLN

Zakres obowiązków: Współpraca z zespołami serwisowymi w Indiach, Polsce i innych krajach w Europie

Data publikacji: 2016-08-23

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Współpraca z zespołami serwisowymi w Indiach, Polsce i innych krajach w Europie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK TECHNOLOGII/TECHNOLOGY ANALYST

Data zakończenia pracy: 04.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność pracy w jednym z wymienionych obszarów: ASP.NET, PL SQL, C# COBOL, SQL Serwes, Oracle Forms

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY/TYNKARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych oraz murowanie ścian zgodnie ze sztuką budowlaną
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Łódź (łódzkie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - do 1 850 PLN

Tworzenie kosztorysów, pomiary na budowach
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Zatyki (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA M/K - od 12,5 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ- MONTER KONSTRUKCJI - od 2 200 PLN

montaż ścian gipsowych z płyt gipsowo-kartonowych, montaż płyt warstwowych, układanie wełny mineralnej, prace pomocnicze przy produkcji kontenerów budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Opatkowice (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 2 000 PLN

sprzątanie gabinetów, korytarzy, łazienek
Nowa Rehabilitacja - 2017-05-29 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

dbanie o porządek i czystość na hali produkcyjnej, dbanie o porządek wokół terenu budynków, drobne naprawy bieżące wyposażenia obiektu, pomoc w utrzymaniu terenów zielonych. Konieczny umiarkowany stopień niepełnosprawności.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Dobczyce (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - STAŻ - 997,4 PLN

CHARAKTERYSTYK PRACY: utrzymanie ładu i porządku na obiekcie i wokół obiektu, sprzedaż biletów wstępuWYMAGANIA: - wykształcenie średnie
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Krapkowice (opolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.Oferta skierowana do osób poniżej 29 roku życia z ustalonym drugim profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Bielsko-Biała (śląskie)

REFERENT-STAŻYSTA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Wrocław (dolnośląskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie elementów płyt MDF i OSB do budowy stoisk targowych,
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Borowe (mazowieckie)

TOKARZ - od 1 850 PLN

- obsługa centrum frezerskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Żywiec (śląskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

poszukiwanie towarów handlowych za pomocą internetu przeglądając oferty handlowe z Chin w języku chińskim, przygotowywanie ofert handlowych w języku chuińskim i przesyłanie ich do kontrahentów chińskich, przygotowywanie ofert handlowych w języku chińskim dla Zarządu, przyjmowanie zamówień od firm chińskich za pośrednictwem telefonu lub email
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Raszyn (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

Opracowanie dokumentów w językach: rosyjskim, niemieckim, francuskim, angielskim. Przetwarzanie baz danych dotyczących pojazdów drogowych. Obsługa komputera, załatwianie spraw w urzędach. Współpraca z kontrahentami z Unii Europejskiej.
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 060 PLN

Zawieszanie drobiu na linie uboju, wytrzewianie drobiu, krojenie na elementy, przygotowywanie zamówień do realizacji, ważenie, pakowanie części drobiu, mycie i sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Chrustowo (wielkopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- wznoszenie ścian z cegieł, elementów budowlanych i gipsowych,- wykonywanie schodów,- układanie elewacji na ścianach,- wykonywanie stropów,- urabianie zaprawy murarskiej.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Zgierz (łódzkie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań oraz konstrukcji wieńcowych
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Gostuń (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 5 000 PLN

ZAKUP SILNIKÓW SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ HURTOWA SILNIKÓW, POZYSKIWANIE KLIENTÓW, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, STAZ PRACY W ZAWODZIE MIN. 10 LAT, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO,
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC BIUROWA W KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Gniew (pomorskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przewóz towarów w Polsce i w krajach Unii Europejskiej; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, podstawowa znajomość języka angielskiego i niemieckiego, pół roku doświadczenia zawodowego, umiejętność wypełniania dokumentów transportowych (CMR); MIEJSCE PRACY: teren kraju oraz Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Woźniki (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

nauka robienia pierogów, zup, sosów, suruwek, naleśników, farszy, ciast.Staż obywać się będzie w dzielnicy: Śródmieście
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

FP SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

staż FPzapoznamie się z funkcjonowaniem baz danych oraz tworzenie baz danych, zapoznanie sie z nowoczesnymi technikami sprzedazy, przygotowywanie ofert handlowych, pozyskiwanie klientów, podpisywanie umów
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- PROJEKTOWANIE MEBLI- SPRZEDAŻ MEBLI- ZAMIAWIANIE MEBLI
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Polkowice (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Wolbrom (małopolskie)

POMOCNIK CIASTKARZA - 997,4 PLN

Pomocnik ciastkarza
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Jasionów (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku i czystości na terenie Gminy
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Zbąszynek (lubuskie)