Praca ANALITYK MARKET - RISK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
ocena oraz zatwierdzanie wykonania modeli ryzyka na podstawie przedstawionych danych rzeczywistych, może być to model istniejący lub nowy, rozumienie cech, założeń oraz ograniczeń modelu, proponowanie i podejmowanie procesów walidacji wustalonych ramach czasowych, propozycja ulepszenia istniejących ram w celu automatyzacji systemów oraz pomoc we wdrażaniu uzgodnionych zmian, identyfikacja obszarów wymagającyh poprawy efektywności, automatyki i wzmocnionej kontroli u istniejących procesów, dokumentowanie wszystkich zmian i usprawnień procesu, zdolność do jasnego wytłumaczenia danych modelowych dla innych obszarów w banku (używając języka nietechnicznego) oraz pomoc w bieżącym wykorzystaniu modeli w warunkach zarządzania ryzykiem, np. wsparcie w wyjaśnianuy zachodzących zmian

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK MARKET - RISK

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, kierunki: matematyka, finanse, wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość MATLAB, OCtave, MS Office, VBA

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.06.2016