Praca ANALITYK FINANSOWY, KSIĘGOWA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
księgowanie, analiza danych, sporządzanie raportów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK FINANSOWY, KSIĘGOWA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, finanse, księgowość lub ekonomia, biegła obsługa Excel, znajomość księgowości, język angielski w stopniu dobrym

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA (PRACA DLA MŁODYCH) - od 1 850 PLN

-obserwacja potrzeb oraz stanu zdrowia dzieci -zapewnienei dzieciomopieki pielęgnacyjno-wychowawczej-przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa dzieci-wymyślanie zabaw i zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci-realizacja programu wczesnoszkolnego-organizowanie zajęć plastycznychorganizowanie spacerów i zabaw na świeżym powietrzuprowadzenie zajęć gimnastycznych-nauka czytania i pisania -wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności oraz zainteresowań-stosowanie twórczych i efektywnych metodnauczania i wychowania-udzielanie pomocy medycznej -utrzymanie czystości w żłobku
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Krosno (podkarpackie)

KONSERWATOR-WOŹNY - od 1 878 PLN

BIEŻĄCE NAPRAWY SPRZĘTU SZKOLNEGO (MEBLE SZKOLNE, ŁAWKI, KRZESEŁKA), NAPRAWY HYDRAULICZNE (NAPRWY W TOALETACH), NAPRAWY ELEKTRYCZNE, PRACE OGÓLNOBUDOWLANE, POMOC W ORGANIZACJI BIEŻĄCEJ PRACY W SZKOLE;WYMGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE, PRACA W ZESPOLE, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE, DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK MECHANIKA - do 1 850 PLN

-wykonywanie prac pomocniczych w warsztacie
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Piekary Śląskie (śląskie)

KSIĘGOWY - od 2 800 PLN

Fakturowanie, księgowanie dokumentów na rachunkach klientów. Bezpośredni kontakt z klientem francuskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Łódź (łódzkie)

PRACA W PORTIERNI - od 2 000 PLN

wpisywanie pojazdów, wydawanie przepustek, obchody terenu
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Drezdenko (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Lipki (opolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów, przygotowanie towarów do wydania prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Proszowice (małopolskie)

POMOCNIK MONTERA SIECI INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

montaż sieci, instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Dębowiec (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym na terenie województwa podkarpackiego
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Krosno (podkarpackie)

MODELARZ TWORZYW SZTUCZNYCH - do 1 800 PLN

Wykształcenie średnie; umiejętność czytania rys. technicznego;, obsługa elektronarzędzi; zakres obowiązków: cięcie, klejenie, termoformowanie, tworzyw sztucznych, obsługa maszyn i urządzeń do cięcia, termoformowania i frezowania; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Gliwice (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ARABSKIEGO - URZUT - od 1 850 PLN

kontrolowanie jakości zakupionych materiałów włókienniczych, praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Urzut (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY (PRACA DLA MŁODYCH) - od 1 850 PLN

-przygotowywanie modeli-wykonywanie protez akrylowych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Gdańsk (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Głowno (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Piława Górna (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 231,25 PLN

utrzymanie czystości na terenie biura
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

CHOLEWKARZ - 2 600 - 3 900 PLN

Szycie obuwia - (produkcja obuwia)
AKCES DANCE Anna Proficz Adam Proficz - 2015-12-21 - Kraków (małopolskie)

KELNER/STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa kelnerska, wydawanie posiłków, przygotowywanie sali.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Szczekarków (lubelskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

wprowadzanie dokumentów kasowych, przygotowywanie raportów, wprowadzanie faktur, wydruki vat, dekretowanie i księgowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Konopki (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Końskie (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Ząbki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Złotów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWO-KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie - mile widziane ekonomiczne lub podobne. Z znajomość języka obcego - przynajmniej jednego
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kornowac (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Nielisz (lubelskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Malbork (pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

program
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Krasnystaw (lubelskie)