Praca ANALITYK FINANSOWY (I) K/M (J. ANGIELSKI, J. TURECKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca w godz. 8-16, 9-17

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ANALITYK FINANSOWY (I) K/M (J. ANGIELSKI, J. TURECKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: analityk finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 500 PLN

Data zakończenia pracy: 19.10.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Analityk finansowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: biznes

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: turecki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Znajomość programu EXCEL

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe- biznes lub ekonomia; znajomość MS Excel; doświadczenie zawodowe: 4 lata w tym minimum 6 miesięcy jako analityk finansowy; biegła znajomość języka angielskiego i tureckiego. Obowiązki: analizowanie tureckich umów serwisowych pod kątem ich kompletności i warunków płatności, utrzymywanie bazy danych sprzętu sprzedanego przez firmę z Turcji, rejestrowanie zmian sprzętu w bazie, fakturowanie zgodnie z wytycznymi klienta, walidacja przychodów, generowanie faktur w systemie dla kontraktów serwisowych przez firmę z Turcji, uzgadnianie i raportowanie obejmujące sprawdzanie miesięcznego przychodu, przeprowadzanie korekt oraz wyjaśnień dotyczących dostarczanych wyników, archiwizowanie i zachowanie dokumentacji zgodnie z polityką i praktykami firmy, wspieranie wewnętrznego i zewnętrznego audytu. Praca wykonywana w środowisku międzynarodowym; podróże służbowe po Europie i nie tylko.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk finansowy