Praca ANALITYK FINANSOWY (FINANCE ASSISTANT) Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta w języku angielskim

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ANALITYK FINANSOWY (FINANCE ASSISTANT)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 850 PLN

Sporządzanie potraw, ciast
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Sieradz (łódzkie)

STARSZA KSIĘGOWA - od 3 000 PLN

Księgowanie faktur, prowadzenie rachunków klientów francuskojęzycznych.Wymagania: min. wykształcenie średnie, znajomość j. angielskiego i francuskiego w stopniu dobrym.Umowa o pracę na czas określony -3 lata. Możliwość zakwaterowania we własnym zakresie.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

rozkładanie towaru, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Żary (lubuskie)

GLAZURNIK - od 1 400 PLN

praca w firmie z ukraińskimi pracownikami i przełożonymi, projekty w języku ukraińskim, przygotowanie odpowiedniej zaprawy, segregacja płytek, przecinanie i szlifowanie płytek, układanie płytek na wybranej powierzchni
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Piaseczno (mazowieckie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 250 PLN

ogrodnik terenow zieleni
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Kraków (małopolskie)

REFERENT-STAŻ - 997,4 PLN

Projektowanie i utrzymywanie baz danych oraz ich nadzorowanie, uruchamianie i obsługiwanie urządzeń peryferyjnych systemu komputerowego.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

POMOC HOTELARZA - 997,4 PLN

Pomoc przy pracach hotelarskich, przygotowywanie pokoi dla turystów, prowadzenie ksiąg meldunkowych, organizowanie usług gastronomicznych w hotelu.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Zamość (lubelskie)

ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

Elektromonter
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

KRAWCOWA - SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży dziecięcej
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Białystok (podlaskie)

TYNKARZ - do 2 500 PLN

Wykonywanie tynków z różnych rodzajów zapraw (ręczne, przy pomocy maszyn tynkarskich i urządzeń do zapraw), osadzanie narożników ściennych, kratek wentylacyjnych, zacieranie tynków, zacieraczką mechaniczną
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Ząbki (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

wykształcenie wyższe, prawo jazdy B, doświadczenie w pracy w księgowości,osoba zarejestrowana w PUP, profil II.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Kalisz (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W ŁOWIECTWIE - od 2 000 PLN

karmienie zwierzyny leśnej, sprzątanie i utrzymanie porządku w pomieszczeniach dla zwierzyny, dezynfekcja mat, magazynowanie zboż oraz jarzyn, podawanie lekarstw dla zwierzyny wg zalecenia itp.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Damienice (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

kierowca ciagnika rolniczego
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Linki (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA-KIEROWCA - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa klienta, prezentacja asortymentu, dostarczanie towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Ropczyce (podkarpackie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

wg programów
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Przełęk (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Młodocin Większy (mazowieckie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie sklepu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kraków (małopolskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

Prace związane z trybowaniem i obróbką półtusz wieprzowych, elementów wieprzowych i drobiowych, peklowanie mięs itp. Miejsce pracy: Sława ul. Przemysłowa 6 lub Wróblów 38
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sława (lubuskie)

MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac montażowych systemów kablowych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Kokoszkowy (pomorskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KONSERWATOR POWIERZCHNI PŁASKICH - od 1 850 PLN

sprzątanie obiektu (sklep)
PLATFORMA USŁUG JERZY PIECHOWIAK - 2016-09-07 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MASARNI - od 1 850 PLN

POMOC W ETAPACH PRODUKCJI, POMOC W GROMADZENIU NIEZBĘDNYCH MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI WĘDLIN, POMOC PRZY SEGREGOWANIU MIĘSA, POMOC PRZY MIELENIU, KOSTKOWANIU, PAKOWANIU, DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Dąbrowa (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa klienta bezpośrednia i telefoniczna, reklama i promocja, korespondencja i pisanie pism, segredowanie dokumentów, wdrażanie do księgowości
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Mrozów (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

pomoc nauczycielowi podczas zajęc, pomoc w przygotowaniu dzieci do posilku, utrzymanie czystości w sali oraz holu
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Olkusz (małopolskie)