Praca ANALITYK DS. PŁAC Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
sprawdzanie poprawności naliczania płac dla pracowników spółki we Francjisprawdzanie poprawności naliczania płac dla krajów z region EMEAnadzorowanie firmy zewnętrznej w zakresie naliczania płacwspółpraca z działami personalnymi I finansowymi spółki w regionie EMEA

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. PŁAC

Data zakończenia pracy: 31.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Minimum rok doświadczenia w naliczaniu płac dla pracowników we FrancjiDoświadczenie we współpracy z dostawcami - firmy płacowo-kadroweDoświadczenie we współpracy z klientemDoświadczenie w międzynarodowej organizacji

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie