Praca ANALITYK DS. JAKOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Analiza jakości usług dostarczanych przez pracowników call-center. Języki (ros. i ukr.) wymagane ze względu na analizę jakości obsługi klienta rosyjsko- i ukraińskojęzycznego. Biegły angielski wymagany ze względu na komunikację wewnętrzną w firmie.====Wyrażamy zgodę na kierowanie kandydatów spełniających podane wymagania do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.====Prośba o wydanie opinii starosty dot. możliwości lub braku możliwości zatrudnienia obywatela Polski na w/w. stanowisko.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. JAKOŚCI

Data zakończenia pracy: 28.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku zw. z obowiązkami ukierunkowanymi na analizę jakości obsł. klienta w międzynarodowej organizacji, zdolności analityczne i interpersonalne, łatwość w przekazywaniu informacji dot. poziomu świadczonych przez pracowników usług, zorientowanie na szczegóły, umiejętność komunikowania negatywnych informacji dot. jakości świadczonych usług, biegła obsługa komputera MS Office

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie