Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Sokołów Podlaski Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.

08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Zawieranie umów z klientami indywidualnymi oraz małymi i średnimi przedsiębiorcami. Dopasowywanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów, powiększanie bazy klientów.

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sokołów Podlaski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sokołowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sokołów Podlaski

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy B

Nazwa pracodawcy: Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: sokołowski

Gmina pracodawcy: Sokołów Podlaski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sokołów Podlaski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.01.2016

Podobne oferty pracy

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

pomoc osobie chorej i niesamodzielnej w zaspokojeniu potrzeb
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów do ubezpieczenia na życie
FHU VENTUS Zenon Dąbrowski - 2016-03-17 - Częstochowa (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 750 PLN

Aktywne wspieranie sprzedaży w przydzielonym obszarze rynku, rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów z klientem, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert handlowych i prowadznie negocjacji. Realizowanie planów sprzedaży.
XL-TAPE INTERNATIONAL SP Z O O - 2015-12-02 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

POMOC KUCHARZA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu potraw kuchni arabskiej, indyjskiej i bengalskiej według tradycyjnych receptur. Dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

obsługa klienta, kontakt telefoniczny z klientem, sprzedaż poli
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Myślenice (małopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 2 000 - 3 500 PLN

Obsługa polis ubezpieczeniowych, obsługa klienta w biurze.
"MEGAMOT" Mieczysław Hebda - 2016-11-25 - Gnojnik (małopolskie)

SPRZEDAWCA - OGRODNIK - od 1 850 PLN

Sprzedaż roślin na targowisku, praca w szkółce, zakładanie ogrodów.
Tomasz Kruszewski - 2016-08-23 - Kostki (mazowieckie)

KASJER W ZAKŁADZIE PRACY - od 2 200 PLN

Przyjmowanie i rozliczanie wpłat od klientów, rozliczanie kierowców, kompletowanie dokumentów kasowych i sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 3 500 PLN

Pracownik produkcji okien i drzwi, montażysta drzwi i okien aluminiowych
"MARGALO" P.H.U. Robert Kurpiewski - 2016-07-20 - Żanecin (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 3 000 PLN

PREZENTOWANIE OFERTY I SPRZEDAŻ PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH, BUDOWANIE DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTAMI, KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ŁATWOŚC NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW, NIEKARALNOŚĆ;WYNAGRODZENIE: 3000 SYSTEM PROWIZYJNY;CV NALEŻY PRZESŁAĆ NA e-maila:mdziurdzinska (at) pzu.pl;
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-07-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Według stanowiska
MAT-POL MARCIN BREWCZUK - 2016-10-19 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 2 800 - 3 800 PLN

Pozyskiwanie klientów. Pracodawca oferuje narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
PPHU WIZAL - 2016-11-10 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 1 800 - 3 000 PLN

Obsługa klientów, zawieranie umowy ubezpieczenia z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami, powiększanie bazy klientów dopasowują produkty do potrzeb i oczekiwań klientów
kontakt przez OHP - 2016-01-05 - Olesno (opolskie)

sprzedaż ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

Kierowca międzynarodowy (relacja Włochy - Litwa)
Zakład Usług Transportowych TABOR Elżbieta Leszczyńska - 2016-01-21 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 800 PLN

Prace remontowo - budowlane
"MARGALO" P.H.U. Robert Kurpiewski - 2016-07-21 - Żanecin (mazowieckie)

STAŻYSTA - 997,4 PLN

prace biurowe, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - od 2 500 PLN

Wydawanie towarów klientom, transport towarów do klientów
P. H. H. D. "JUREX" - 2016-08-23 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 500 PLN

Agent Ubezpieczeniowy GRUPY PZU to profesjonalny doradca, który buduje i utrzymuje długofalowe relacje z klientami oraz dba o odpowiednie zabezpieczenie finansowe klientów poprzez wybór najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń z dodatkowym wsparciem finansowym w pierwszych dwóch latach, profesjonalny system szkoleń, indywidualną ścieżkę kariery i bogaty program lojalnościowy; miejsce wykonywania pracy: Słupsk, Bytów, Miastko, Lębork, Ustka; kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 9-15, e-mailowy.
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. - 2015-12-03 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

sprzedaż ubezpieczeń, pozyskiwanie klientów
PZU S.A. - 2016-05-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

prewóz towaru na terenie kraju
PHU "EWMAR" Ewa Pytlak - 2016-06-20 - Remiszew Duży (mazowieckie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Siemiatycze (podlaskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie: manicure hybrydowego
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

Pozyskiwanie klientów, sprzedaż ubezpieczeń, doradztwo ubezpieczeniowe.
kontakt przez OHP - 2016-01-22 - Radlin (śląskie)

Budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami oraz dbanie o odpowiednie zabezpieczenie finansowe klientów poprzez wybór najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych
Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna - 2016-10-12 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed