Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Gdańsk PZU SA

Targ Drzewny 1, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
•nawiązują kontakty z klientami•poznają ich potrzeby i oczekiwania•pomagają klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji•zawierają umowy ubezpieczeniowe z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmamiobsługa klientasprzedaż ubezpieczeńobsługa posprzedażowapraca w terenie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 0

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Elastyczne godziny pracy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Prowizyjny

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, chęci do pracy.Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt mailowy: JLIBERSKA (at) PZU.PL lub telefoniczny: 58 308-29-43.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: PZU SA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Targ Drzewny

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy