Praca AGENT DS. NIERUCHOMOŚCI Żory P.P.H.U. "SOLEY" IRENA PYTLIK-POCHABA

Os. Korfantego PU 10, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie klientów, wprowadzanie ofert do internetu, prezentacja oferty potencjalnym zainteresowanym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AGENT DS. NIERUCHOMOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żory

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Żory

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żory

Zawód: pośrednik w obrocie nieruchomościami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: P.P.H.U. "SOLEY" IRENA PYTLIK-POCHABA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv na e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Żory

Gmina pracodawcy: Żory

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żory

Ulica pracodawcy: Os. Korfantego PU

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Zawód wykonywany przez pracownika: pośrednik w obrocie nieruchomościami

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015