Praca Administrator systemu WMS Centrala Złotów Media Expert

Nazwa stanowiska: Administrator systemu WMS

Miejscowość: Centrala Złotów

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pilski

Data dodania ogłoszenia: 2016-10-17

Wymagania dla kandydatów:
Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
Znajomość SQL
Znajomość i zainteresowanie obszarem logistyki
Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
Doświadczenie w pracy z systemami typu ERP
Znajomość zagadnień związanych z rozwojem systemów
Dobra znajomość Excel, VBA

Oferowane korzyści:
Kandydatom oferujemy:

Niezbędne narzędzia pracy
Pracę w dużej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

Administrowanie systemem WMS
Konfiguracja i mapowanie procesów magazynowych w systemie WMS
Rozwijanie systemu WMS, udział w testach
Sporządzanie raportów i zestawień w oparciu o dane z WMS
Prace analityczne, przygotowywanie narzędzi do ewidencji danych, obsługa baz danych
Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych
Szkolenie pracowników z zakresu funkcjonalności WMS

Pracodawca: Media Expert