Praca ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
rozwiązywanie problemów sieci ,wsparcie rozw.Datacenter

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 558 PLN

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

Data zakończenia pracy: 14.10.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: nexus,citrix,WMWARE

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

POMOC KUCHENNA
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Parkosz (podkarpackie)

Przygotowywanie i wydawanie posiłków poprzez ich obróbkę cieplną
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Siedlce (mazowieckie)

464U ANIMATOR - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie magazynu.Sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym.Kontrola nad wydawanymi z magazynu towarami.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Maciejowice (mazowieckie)

PRACOWNIK MUZEUM - 997,4 PLN

udział w imprezach organizowanych przez muzeum, pomoc przy montażu i demontażu wystaw
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Sandomierz (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Sprzedawca (staż)
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Lędziny (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń ,stołówski, obsługa pokoi gościnnych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Kraków (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Dowóz cateringu, zaopatrzenie w produkty.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Radlin (świętokrzyskie)

PRZEWODNIKI TURYSTYCZNY MIEJSKI - od 740 PLN

OPROWADZANIE TURYSTÓW, UDZIELANIE INFORMACJI O MIEŚCIE I POSZCZEGÓLNYCH OBIEKTACH, ZABYTKACH O ICH HISTORII, TRADYCJI. PREZENTOWANIE MIASTA TURYSTOM W SZCZEGÓLOŚCI POCHODZĄCYM Z UKRAINY.Umowa zlecenie z odprowadzaniem składek ZUS, praca 12 godzin w tygodniu, dyspozycyjność w godz. 9-15.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNIK MECHANIK - od 1 750 PLN

Naprawa maszyn budowlanychNaprawa podzespołów maszyn budowlanych
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Brzeście (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

1. Układanie towaru.2. Nauka kasy fiskalnej.3. Nauka terminala.4. Dbanie o porządek na stanowsku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

Web Tools Developer -

Additional Location(s) or Information: Job Category: Information Technology Level of Experience: Experienced - Non Manager Requisition : R1017273 Description: What You'll Do We are looking for a high-energy, detail oriented self-starter who would be responsible further the development of the TS Advantage ePortal and related Tools using the latest HTML5, Javascript and CSS technologies. Who You'll Work With he Glo
Cisco Systems, Inc. - 2016-09-02 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC (BRANŻA ELEKTROTECHNICZNA) - od 2 600 PLN

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na towary z branży elektrotechnicznej; przygotowywanie ofert handlowych; doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów; wycena i obsługa przetargów, inwestycji, koordynowanie dostaw; budowa i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.
P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o. - 2016-02-16 - Kraków (małopolskie)

BRYGADZISTA - SERWISU SPRZĄTAJACEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie zespołem pracowników
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Wołowice (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży w firmie, pozyskiwanie nowych klientów, przede wszystkim pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

Prasowanie garniturów, itp.
Krystyna Klicz FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA-USŁUGOWA KLICZ - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Tuczępy (świętokrzyskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - od 1 870 PLN

Porządkowanie terenu boiska i terenów przyległych, naprawa usterek
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Nowy Targ (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, obsługa kas fiskalnych, przyjmowanie towaru, inne prace
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

realizacja zamówień gości, obsługa, serwowanie asortymentu manu.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Solina (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - do 925 PLN

sprzedaz artykułów ozdobnych, dekoracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK MYJNI RĘCZNEJ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Białystok (podlaskie)

KONTROLER JAKOŚCI - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- kontrola zgodności wykonywanych wyrobów z dokumentacją techniczną i wytycznymi klienta,- sprawdzanie wykonywania powłok lakierniczych oraz połączeń spawanych,- raportowanie wyników przeprowadzonych kontroli w tym uprawnienia do wstrzymania produkcji wadliwej.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

ZAŁATWIANIE SPRAW ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - 997,4 PLN

Utrzymywanie czystości na obiekcie szkolnym
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Płock (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed