Praca ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI-OFERTA STAŻU DLA OSOBY DO 30 R.Ż. LUB POWYŻEJ 50 R.Ż. (NR 2229) Inowrocław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: praca w biurze nieruchomości

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI-OFERTA STAŻU DLA OSOBY DO 30 R.Ż. LUB POWYŻEJ 50 R.Ż. (NR 2229)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Inowrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: inowrocławski

Zawód: administrator nieruchomości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
osoba do 30 r.ż. lub powyżej 50 r.ż. posiadająca II profil pomocy z urzędu pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Mątewska 17, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt z pracodawcą pod nr tel. 56 658 61 99 lub 663 771 236

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: inowrocławski

Gmina pracodawcy: Inowrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Inowrocław

Ulica pracodawcy: Mątewska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator nieruchomości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy