Praca ADMINISTRATOR BAZ DANYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Bieżący monitoring działania oraz planowanie rozwoju systemów,Wspieranie aplikacji baz danych i użytkowników systemu,Współpraca z innymi zespołami w zakresie zarządzania serwerami i bazami danych. Przygotowanie, wykonywanie i testowanie procedur backupowych,Diagnostyka i rozwiązywanie problemów, wsparcie użytkowników.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR BAZ DANYCH

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Umiejętność 1] : WYKSZTAŁCENIE INFORMATYKA[Inne] : doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie