Praca Administrator MS SQL Centrala Złotów Media Expert

Nazwa stanowiska: Administrator MS SQL

Miejscowość: Centrala Złotów

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pilski

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-19

Wymagania dla kandydatów:
znajomość T-SQL na poziomie pozwalającym zdać egzamin 70-461
znajomość administracji MS SQL na poziomie pozwalającym zdać egzamin 70-462
umiejętność posługiwania się MS Excel z wiedzą tworzenia w nim raportów i zestawień
umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
wykształcenie informatyczne lub techniczne, akceptowany końcowy okres trwającego toku studiów w systemie zaocznym
zdane egzaminy 70-461, 70-462
podstawy programowania C#, .Net

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
monitorowanie poprawności pracy serwerów SQL
strojenie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w pracy serwerów SQL
administracja prawami dostępu do serwerów SQL
przygotowywanie raportów z działania serwerów
optymalizacja zapytań użytkowników
strojenie baz danych
szkolenia pracowników końcowych w zakresie T-SQL

Pracodawca: Media Expert