Praca Administrator Aplikacji ERP Centrala Złotów Media Expert

Stanowisko: Administrator Aplikacji ERP

Wynagrodzenie: -

Zakres obowiązków: monitorowanie poprawności pracy systemów ERP
monitorowanie platform wymiany danych środowiska ERP z aplikacjami (Web, IIS)
i innymi
diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w powyższych obszarach
administrację kontami użytkowników systemów
przygotowywanie raportów, importy danych z i do systemu
weryfikację spójności danych w systemach
szkolenia pracowników końcowych

Data publikacji: 2016-09-13

Lokalizacja: Centrala Złotów (wielkopolskie)

Pracodawca: Media Expert

Nazwa stanowiska: Administrator Aplikacji ERP

Miejscowość: Centrala Złotów

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pilski

Data dodania ogłoszenia: 2016-09-13

Wymagania dla kandydatów:
znajomości procesów biznesowych w firmach i umiejętność ich nadzoru i weryfikacji
znajomości (co najmniej podstawowa) MS SQL Server
umiejętności posługiwania się MS Excel z wiedzą tworzenia w nim raportów i zestawień
umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
wykształcenia informatycznego lub technicznego, akceptowany końcowy okres trwającego toku studiów w systemie zaocznym

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
monitorowanie poprawności pracy systemów ERP
i innymi