Praca 720S - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY Radom kontakt przez PUP

Stanowisko: 720S - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-10-05

Lokalizacja: Radom (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 720S - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
SZKOLENIE - ROZLICZANIE I KONTROLA PRACY KIEROWCÓW

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: TRANSPORT-SPEDYCJA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu posiłków. Prace porządkowe związane z barem.
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Nowa Wieś Legnicka (dolnośląskie)

KIEROWNIK BIURA - od 2 488 PLN

dofin.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kraków (małopolskie)

POSADZKARZ - 997,4 PLN

1. Wykonywanie, układanie płytek na posadzkach przy pomocy sprzętu pomocniczego.2. Mocowanie listew przy podłogach, układanie płytek na ścianach, fugowanie.3. Czyszczenie i mycie po fugowaniu.4. Powlekanie klejem podkładu oraz płytek i wykładzin, układanie ich i dociskanie do podkładu.5. Układanie nowych posadzek i nawierzchni podłogowych na podłogach istniejących.6. Przygotowywanie mieszanek cementowych, lastrykowych, estrychgipsowych, ksylolitowych itp. Sposobem ręcznym i zmechanizowanym.7. Przygotowywanie klejów, kitów, lepików, mas plastycznych stosowanych przy wykonywaniu podłóg.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Somonino (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-28 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie dokumentacji osobowej pracowników, w tym przygotowanie dokumentów związanych z przyjęciem do pracy, rozwiązaniem umowy o pracę oraz przebiegiem stosunku pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, przygotowanie skierowań na badania wstępne, okresowe i kontrolne oraz kontrolowanie aktualności badań lekarskich pracowników, ewidencjonowanie rocznych planów urlopowych i wniosków urlopowych, przechowywanie i zabezpieczenia dokumentacji dotyczącej pracowników, archiwizowanie dokumentacji kadrowej, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony p.-poż. oraz zasadami ergonomii
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe i naprawcze na terenie obiektu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Mława (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

Opiekun osoby starszej
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 16,03 PLN

Wykształcenie: podstawowe; proste prace na magazynie; uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mogą być także osoby po kursie); umowa zlecenie (po przepracowaniu 1000 godzin możliwość przejścia pod fabrykę na um. o pracę); miejsce pracy: Gliwice ul. Leonarda Da Vinci;
kontakt przez PUP - 2017-10-17 - Gliwice (śląskie)

419S KONTROLER BILETÓW - 1 850 - 3 000 PLN

prowadzenie kontreoli dokumentów przewozu w pojazdach komunikacji miejskiej oraz nakładanie opłat
Rewizor - 2016-07-04 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA C+E /POLSKA + EUROPA (NORWEGIA)/ - od 2 020 PLN

kierowanie pojazdem powyżej 3,5 DMCzabezpieczanie przewożonych ładunków przy pomocy pasów mocujących i łańcuchów,codzienna obsługa pojazdu,dokonywanie odpraw celnych-na wskazanych urzędach, a także dokonywania wpisów w karnetach TIR
kontakt przez PUP - 2017-08-02 - Norwegia (Norwegia)

BARMAN - od 2 000 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-08-21 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wykładanie towaru, ekspozycja, sporządzanie zamówienia
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Świdnik (lubelskie)

DEMONSTRATOR WYROBÓW - od 1 000 PLN

przygotowywanie informacji towarzyszącym wyrobom sprowadzanym m.in. z Indii, Pakistanu (zastosowanie, budowa, eskploatacja);bezpośrednia promocja produktów.
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ- STAŻ - 997,4 PLN

ZAPOZNANIE SIĘ ZE SPRZĘTEM KUCHENNYM, OBRÓBKA WSTĘPNA WARZYW, OWOCÓW, RYB I MIĘSA, ZAPOZNANIE SIĘ ZE SPOSOBAMI OBRÓBKI TERMICZNEJ(GOTOWANIE, SMAŻENIE, PIECZENIE, GRILLOWANIE, DUSZENIE), PRZYGOTOWANIE PROSTYCH POTRAW POD NADZOREM KUCHARZY, CZYNNOŚCI PORZĄDKOWE W KUCHNI, TEORETYCZNA NAUKA ZAWODU PRZEZ DOŚWIADCZONEGO SZEFA KUCHNI
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Raszowa (opolskie)

POMOCNIK TAPICERA (WYMIANA OSOBY DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY RPO). - od 2 000 PLN

Montaż stelaży meblowych, tapicerowanie, montowanie okuć, podbijanie elementów meblowych wigofilem za pomocą narzędzi.
kontakt przez PUP - 2017-08-24 - Piątki (warmińsko-mazurskie)

STAŻ - POMOC CUKIERNIKA - 997,4 PLN

uczestniczenie w produkcji bułek, pączków, drożdżówek, ciastek itp.
kontakt przez PUP - 2017-09-15 - Kalisz (wielkopolskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie rachunkowości jednostki. Obowiązki wynikające z pełnienia funkcji głównego księgowego.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Aleksandria (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU - od 3 000 PLN

Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami - dostawcami i innymi kontrahentami firmy z terenu Chin. Wyjazdy służbowe, udział w targach. Doświadczenie w dystrybucji artykułów Kuchni Świata.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Pieńków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Świdnica (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - ROBOTY PUBLICZNE 1/2 ETATU (ZAGAŃ) - od 1 000 PLN

prace gospodarcze, remontowe
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Żagań (lubuskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Łuków (lubelskie)

PRACE RĘCZNE - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
"BEST" s.c. - 2017-04-27 - Radom (mazowieckie)

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Lipsko (mazowieckie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

Dekarz - refundowane
kontakt przez PUP - 2017-09-28 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

-opieka nad dzićmi w wieku do lat 25
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Oleśnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Sklep odzieżowy, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-06-18 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)