Praca 661S - PIZZERMAN Radom P.P.U.H "VIP"

SŁOWACKIEGO 206, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wyrób pizzy w piecu opalanym drewnem, pomoc w kuchni przy obsłudze gości restauracyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 661S - PIZZERMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radom

Zawód: pozostali kucharze

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Nazwa pracodawcy: P.P.U.H "VIP"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: SŁOWACKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 206

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali kucharze

Podobne oferty pracy

791S - SZLIFIERZ METALI - od 2 000 PLN

czynności szlifowania i obróbki metali, obsługa i ustawienia maszyn
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Radom (mazowieckie)

PRAKTYKANT W WYDZIALE UBEZPIECZEŃ (KRUS) - nieodpłatny

- gromadzenie i porządkowanie dokumentacji,- prowadzenie rejestrów pism przychodzących i wychodzących,- włączanie korespondencji do akt płatników,- zakładanie akt,- porządkowanie chronologiczne akt,- sporządzanie spisu akt,
KRUS OR WARSZAWA - 2015-12-04 - Radom (mazowieckie)

248U MAGAZYNIER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Radom (mazowieckie)

224S - KIEROWCA KAT.C - od 2 500 PLN

BAKOMA Sp. z o.o. - 2016-04-28 - Radom (mazowieckie)

755S - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów(wędliny, mięso, drób), kontrola dotycząca przydatności do spożycia
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Radom (mazowieckie)

1901U - TRENER OBIEKTU REKREACYJNO-SPORTOWEGO - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Radom (mazowieckie)

722U MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Radom (mazowieckie)

58S KONSULTANT W SALONIE - od 1 850 PLN

praca w salonie
AGNESI - AGNIESZKA SIKORA - 2016-02-08 - Radom (mazowieckie)

643U PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Radom (mazowieckie)

1941U - KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Radom (mazowieckie)

1746U - SZWACZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Radom (mazowieckie)

508S - DORADCA SERWISOWY - 1 850 - 2 200 PLN

obsługa klienta
ZESZUTA SP. Z O.O. - 2016-07-28 - Radom (mazowieckie)

1076U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Radom (mazowieckie)

30S - SPRZEDAWCA - od 925 PLN

"DASHE" Adrian Woźniak - 2016-01-20 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - nieodpłatny

- poznanie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych,- uczestnictwo w rozprawach sądowych,- przygotowanie akt do archiwum,- poznanie zasad przygotowania pism i decyzji,- obserwacja pracy sędziego.
SĄD OKRĘGOWY W RADOMIU - 2016-05-05 - Radom (mazowieckie)

7S PROMOTOR MARKI (TRENDSETTER) - od 2 000 PLN

utrzymanie trwałych relacji z klientemi, sprzedaż bezpośrednia produktów na rynku zagranicznym, konsultowanie receptur na rynki afrykańskie
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Radom (mazowieckie)

345U BRUKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Radom (mazowieckie)

1S KUCHARZ - BARMAN - od 1 500 PLN

przygotowywanie potraw, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
SAM Przedsiebiorstwo Handlowe - Sajecki Jacek - 2016-01-05 - Radom (mazowieckie)

1097U - SPAWACZ ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Radom (mazowieckie)

172U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Radom (mazowieckie)

1201U - TELEMONTER - od 1 850 PLN

montaż instalacji teletechnicznych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Radom (mazowieckie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld M1 Radom. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-07-03 - Radom (mazowieckie)

63S - PRACOWNIK PRODUKCYJNY W GARBARNI - od 1 850 PLN

operator maszyn garbarskich odmięśniarka
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Radom (mazowieckie)

476S OPERATOR PRAS HYDRAULICZNYCH - od 1 850 PLN

obsługa pras hydraulicznych
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Radom (mazowieckie)

762U - ASYSTENT SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Radom (mazowieckie)

KASJER- SPRZEDAWCA - 7,01 - 11,49 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, praca na magazynie i hali sprzedaży. Miejsce pracy na terenie powiatu zgierskiego
BEETSMA sp z oo - 2016-09-30 - Radom (mazowieckie)

259S MALARZ - SZPACHLARZ - od 1 200 PLN

szpachlowanie, malowanie w systemach dociepleniowych
CZARBUD USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Cezary Stanisławek - 2016-05-13 - Radom (mazowieckie)

1430U SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Radom (mazowieckie)

75S KRAWIEC - od 1 850 PLN

szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Radom (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed