Praca 636S SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ Kowalanka PRYMMUS Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
26-625 Kowalanka 24, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wystawianie aukcji na niemieckim portalu sprzedażowym, obsługa zamówienia, wyjazdy zagraniczne na targi branżowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 636S SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kowalanka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wolanów

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość pakietu MS Office

Nazwa pracodawcy:
PRYMMUS Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: radomski

Gmina pracodawcy: Wolanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kowalanka

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży